Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Projekt Samsunga Galaxy Z Fold 5 wyciekł przed Galaxy Unpacked 2023

Projekt Samsunga Galaxy Z Fold 5 wyciekł przed Galaxy Unpacked 2023

Samsung Galaxy Z Flip 5 został prawie potwierdzony przez firmę za pośrednictwem najnowszego zwiastuna. Spojrzenie na większy ekran okładki w zwiastunie potwierdziło również prawie wszystkie plotki wskazujące na tę konkretną aktualizację. Jednak Galaxy Fold 5, który ma zostać uruchomiony wraz z Flip 5 podczas wydarzenia Galaxy Unpacked, nie został jeszcze potwierdzony przez Samsunga. Tymczasem przecieki i rendery ujawniają wszystkie szczegóły, które ten telefon może przynieść fanom składanych smartfonów.

winnym Sprawia, że Udostępniony przez WinFuture plotki o smartfonach i tabletach, flagowy przeciek składanego Galaxy Z Fold 5 firmy Samsung sugerował, że fani będą musieli zadowolić się projektem podobnym do Galaxy Z Fold 4 również w tym roku. Przynajmniej na pierwszy rzut oka przypomina swojego poprzednika. Jednak jedyną zauważalną zmianą w projekcie Galaxy Fold 4 jest niewielka modyfikacja wymiarów konfiguracji potrójnego aparatu i umiejscowienia lampy błyskowej LED. Mówiąc o opcjach kolorystycznych, Galaxy Z Fold 5 ma zostać wprowadzony na rynek w kolorach beżowym, czarnym, zielonym i fioletowym.

nie jestem pewien który
kupić komórkę?

Więcej o Samsungu Galaxy Z Fold 5

Oczekiwana specyfikacja Samsunga Galaxy Z Fold 5

Zmiany zewnętrzne mogą być ograniczone, ale oczekuje się, że Samsung Galaxy Z Fold 5 przejdzie kilka podstawowych ulepszeń pod względem wydajności. W oparciu o przecieki i plotki, nadchodzący flagowy Samsung Fold może zostać ulepszony o chipset Snapdragon 8 Gen 2. Ponadto oczekuje się, że będzie wyposażony w 7,6-calowy składany wyświetlacz AMOLED i 6,2-calowy panel AMOLED, podobnie jak poprzedni Awatara.

Do fotografii możesz otrzymać główny aparat 50 MP wraz z ultraszerokokątnym aparatem 12 MP i teleobiektywem 10 MP. Należy zauważyć, że oczekuje się, że konfiguracja tylnej kamery pozostanie taka sama jak w Galaxy Z Fold 4, przynajmniej pod względem liczby pikseli. Z drugiej strony oczekuje się, że na wyświetlaczu na okładce pojawi się aparat do selfie 12 MP, który wcześniej był 10 MP dla Galaxy Z Fold 4.

READ  Apple publikuje listę urządzeń, których należy trzymać z dala od rozruszników serca

Jednak w miarę zbliżania się do wydarzenia Galaxy Unpacked 2023, które zaplanowano na 26 lipca, można spodziewać się oficjalnego podania wszystkich szczegółów.