Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Projekt Nexon Magnum jest teraz znany jako Pierwszy Potomek

Nexon otrzymał swój oficjalny tytuł przed pojawieniem się na Gamescom: Pierwszy potomek.

Nexon – południowokoreański producent i wydawca gier wideo znany z gier takich jak MapleStory, KartRider, DNF . pojedynekA Łamacze prawa – Ta gra została po raz pierwszy ujawniona pod tytułem Project Magnum in wrzesień 2021. Wydaje się, że jest to mieszanka wszystkich głównych trendów w grach AAA. Pierwszy potomek Będzie to darmowa i kooperacyjna strzelanka science-fiction. Hot off obcasy jak gry OutridersA Pierwszy potomek Chodzi o cięcie hord wrogów i gigantycznych bossów z przyjaciółmi, aby odblokować nowe łupy, dzięki którym ulepszysz swoją postać.

Pierwszy oficjalny zwiastun Scion (4K)

Robiąc notatki ze strzelanek bohaterów, gracze wybierają spośród co najmniej 12 postaci, wszystkie z unikalnymi umiejętnościami; Tymczasem wygląda na to, że hak każdej postaci i szybki styl strzelania w grze utrzymają akcję. Choć nie jest to najwybitniejsza gra pod względem wyglądu, Pierwszy potomek Wygląda pięknie w Unreal Engine 5 i może trafić w gusta graczy, jeśli rozgrywka jest przyjemna, a mikrotransakcje nie są aroganckie.

Chociaż otrzymaliśmy krótki nowy zwiastun z potwierdzeniem zmiany tytułu, Nexon potwierdził również, że pokaże dłuższy zwiastun i ujawni więcej na temat Pierwszy potomek na Gamescom 2022. Następnie zainteresowani gracze będą mieli okazję zagrać w grę przed końcem roku. Beta Steam odbędzie się między 20 a 26 października tego roku. Nie ma informacji o tym, kiedy będzie dostępna wersja beta konsoli, ale ludzie mogą zarejestrować się w wersji beta na PC Strona gry na Steam.

mimo Pierwszy potomek Październikowa wersja beta jest ograniczona do Steam, a ostateczna wersja gry będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X w bliżej nieokreślonym późniejszym terminie.

Rekomendacje redaktorów


READ  zwrócić numery dystrybucyjne Androida; Android 11 nie jest najczęściej używaną wersją systemu operacyjnego