Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Producentka Wendy Williams Show straciła „przebłysk nadziei”, że gwiazda wróci do telewizji po zdiagnozowaniu demencji: „To mnie smuci”

Producentka Wendy Williams Show straciła „przebłysk nadziei”, że gwiazda wróci do telewizji po zdiagnozowaniu demencji: „To mnie smuci”

Autorzy: Deirdre Durcan-Symonds i Sonia Huron dla Dailymail.Com

17:43 24 lutego 2024, aktualizacja 17:47 24 lutego 2024

Była współproducentka wykonawcza Wendy Williams Show, Susan Bass, straciła nadzieję, że potentat medialny wróci do telewizji po zdiagnozowaniu u niego postępującej afazji i otępienia czołowo-skroniowego (FTD).

Bass powiedział, zastanawiając się nad „ogromną pustką zarówno w telewizji dziennej, jak i w kulturze popularnej”, odkąd długotrwały serial Williamsa został odwołany po 13 sezonach w 2022 roku. ludzie Wydaje się, że „niemożliwy” jest „powrót” byłego nadawcy do telewizji dziennej.

„Bardzo mnie to smuci” – przyznała. „Wiem, że diagnozowanie takich przypadków wymaga czasu… Smutno mi z tego powodu”.

Oprócz rozczarowania zauważyła: „Ludzie ciągle mówią: «Czy nie byłoby wspaniale mieć Wendy z powrotem?».

The Wendy Williams Show Była współproducentka wykonawcza Susan Bass straciła nadzieję, że potentat medialny wróci do telewizji po zdiagnozowaniu u niego postępującej afazji i otępienia czołowo-skroniowego (FTD); Widziane w 2023 roku

„Bardziej mi smutno z powodu jej zdrowia, a nie tego, że nie może wrócić. Postawienie takiej diagnozy wymaga pewnej subtelności” – dodał zdobywca nagrody Emmy producent.

Bass przypomniała sobie kilka przykładów i wczesnych oznak problemów Williams podczas jej talk show, który trwał od 2008 do 2022 roku.

„Można było wrócić i obejrzeć program, ale były długie okresy ciszy, podczas których nie można było rozmawiać” – wspomina Bass. I myślisz: „Co się dzieje?” Były już pierwsze oznaki [of something wrong] Trudno ci zrozumieć słowa, masz trudności ze zbieraniem myśli i zapamiętywaniem rzeczy. Być może właśnie to miało miejsce w tamtym czasie.

Bass twierdzi, że od czasu opuszczenia programu kontaktowała się z Williamsem tylko kilka razy od zakończenia The Wendy Williams Show.

Podczas ich ostatnich rozmów Bass powiedział, że autor bestsellerów miał trudności z „zapamiętywaniem rzeczy” podczas rozmów telefonicznych.

„Pamiętam, że gdy ostatnio rozmawiałam z Wendy, pomyślałam, że przypomina mi moją matkę” – powiedziała. „Moja mama cierpi na chorobę Alzheimera, w jej przypadku jej formą jest demencja.

READ  Bad Bunny drugi rok z rzędu jest najczęściej oglądanym artystą na Spotify | strumieniowanie muzyki

W piątek Williams po raz pierwszy przerwała milczenie po niedawnej diagnozie zdrowotnej.

„Chcę powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny za miłość i miłe słowa, które otrzymałem po podzieleniu się moją diagnozą afazji i otępienia czołowo-skroniowego (FTD).” Powiem tak, wow! Wasza reakcja była przytłaczająca” – podzieliła się w oświadczeniu opublikowanym dla The Associated Press.

Zastanawiając się nad „ogromną pustką zarówno w telewizji dziennej, jak i w kulturze popularnej” od czasu, gdy długo emitowany serial Williamsa został odwołany po 13 sezonach w 2022 r., Bass powiedział magazynowi People, że wydaje się „niemożliwe”, aby była prezenterka wspierała jej „powrót”. do telewizji dziennej.
„Bardzo mnie to smuci” – przyznała. „Wiem, że diagnozowanie takich przypadków wymaga czasu… Smutno mi z tego powodu”.

Wendy zakończyła swoje oświadczenie słowami: „Nadal potrzebuję osobistej przestrzeni i spokoju, aby się rozwijać. Proszę, wiedz, że Twoje pozytywne nastawienie i zachęta są głęboko doceniane.

W czwartek potwierdzono, że u Williamsa zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe i pierwotną postępującą afazję.

Zespół opiekuńczy gwiazdy ogłosił w komunikacie prasowym nową diagnozę.

Powiedzieli, że Williams przeszła „serię badań lekarskich”, zanim postawiono diagnozę, co miało miejsce na kilka dni przed premierą jej filmu dokumentalnego „Where's Wendy Williams?”, w którym szczegółowo opisano jej zmagania z nadużywaniem alkoholu i zdrowiem psychicznym w ostatnich latach.

Diagnozy są zaskakująco takie same, jak te, które w latach 2022 i 2023 postawił legenda kina Bruce Willis.

Bass przypomniała sobie kilka przykładów i wczesnych oznak, na które cierpiała Williams podczas swojego talk show, który trwał od 2008 do 2022 roku.
Podczas niedawnych rozmów z Williamsem Bass powiedział, że autor bestsellerów ma problemy z „zapamiętywaniem rzeczy” podczas rozmów telefonicznych (co widać w

W oświadczeniu zauważono, że u Williamsa zdiagnozowano w 2023 r. Według doniesień gospodarz talk-show przebywa w ośrodku terapeutycznym od kwietnia 2023 r.

Jej oświadczenie następuje po informacji, że w sobotę wyemitowano o niej dokument Lifetime, pomimo pozwu złożonego przeciwko stacji przez opiekuna gwiazdy.

W czwartek pozew złożony przez opiekuna gospodarza talk show przeciwko spółce-matce Lifetime, A&E Television Networks, został otwarty w związku z wiadomością, że opiekunowie osobowości telewizyjnej publicznie ogłosili, że cierpi ona na demencję.

Przedstawiciel powiedział, że na całe życie TMZ Friday that Lifetime stanęło dziś w sądzie i dokument „Where's Wendy Williams?” Zostanie wyemitowany w ten weekend zgodnie z planem.

W piątek Williams po raz pierwszy przerwała milczenie po niedawnej diagnozie stanu zdrowia, dziękując fanom za „niezwykłą wdzięczność za miłość i miłe słowa” (widziane w 2019 r.).

Jak wynika z raportu TMZ, który zapoznał się z dokumentacją sądową w tej sprawie, konserwator zabytków, Sabrina Morrissey, złożyła pozew w tajemnicy (co chroni szczegóły sprawy przed opinią publiczną).

READ  Produkcja filmu Michaela Jacksona ruszy na dużym ekranie jeszcze w tym roku | Film biograficzny

Jak podał portal, głównym punktem pozwu był film dokumentalny.

Gazeta podała, że ​​Morrissey zwrócił się do sądu o wydanie nakazu, ale najwyraźniej odmówiono mu, a sędzia stanął po stronie sieci.

Jak podała gazeta, Morrissey złożył do apelacji nowe dokumenty, a także wniosek innego sędziego.

Dwuczęściowy dokument sfilmował ją od sierpnia 2022 r. do kwietnia 2023 r., kiedy Williams trafiła do ośrodka leczniczego, w którym przebywa do dziś.