Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polish Crypto Exchange Embraces Selfie Onboarding

Proces tworzenia osobistego zdjęcia przejęty jest przez polską giełdę kryptowalut

iDenfy Kryptowaluta nadal się rozwija dzięki nowemu partnerstwu z uparcie. Z siedzibą w Polsce Impily prowadzi giełdę, która umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie różnych walut cyfrowych.


Firma współpracuje z iDenfy w celu usprawnienia swoich wewnętrznych procedur. W tym celu Impily zintegruje technologię weryfikacji tożsamości iDenfy ze swoją istniejącą platformą, aby zapewnić, że nowi użytkownicy nie są poszukiwani w żadnych międzynarodowych bazach danych organów ścigania, grożą im kary lub są powiązani z jakąkolwiek nieuczciwą działalnością.

Rozwiązanie iDenfy uwierzytelnia użytkowników za pomocą kombinacji twarzy i Zidentyfikuj dokument. Ludzie są zobowiązani do nagrania wideo selfie i zrobienia dokumentu tożsamości ze zdjęciem, a iDenfy upewni się, że dokument jest oryginalny przed porównaniem go z filmem, aby upewnić się, że obie strony pasują do siebie. Rozwiązanie pozwoli Impily dostosować się do wielu międzynarodowych regulacji finansowych.

„IDenfy spełniło wszystkie nasze wymagania, zapewniając obowiązkową weryfikację wideo, weryfikację biometryczną, a także możliwość weryfikacji online list ochronnych i list sankcyjnych” – powiedział Departament Bezpieczeństwa Embelli w oświadczeniu. „Sam proces jest bardzo łatwy i prosty dla naszych użytkowników i nie powoduje problemów ani nie spowalnia procesu rejestracji klienta”.

„Każdy projekt w nowym sektorze wzbogaci doświadczenie naszych programistów” – dodał Domantas Soldi, dyrektor generalny iDenfy. „Wdrażając każde nowe partnerstwo i zdobywając wiedzę, będziemy w lepszej pozycji, aby utrzymać stały poziom innowacji, które spowodowały wybieramy partnerów, dla których weryfikacja tożsamości jest rzeczą niezbędną. Niezbędne dla ich firmy i klientów. ”

Wcześniej IDenfy świadczyło podobne usługi Kodowanie Emirex i wymiana kryptowalut w Dubaju. Wcześniej firma współpracowała z polskim specjalistą FinTech Authologic w celu opracowania nowego API do weryfikacji tożsamości. KogoPAY I PanPay To niektórzy z pozostałych klientów iDenfy, którzy są nowi w sektorze finansowym.

(Pierwotnie opublikowano FindBiometrics)