Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Priyanka Chopra „zauroczona tęsknotą za domem”, aktorka i gurinder Chadha „lśni 8 chapatis”

Gwiazda Bollywood Priyanka Chopra i reżyser Gurinder Chaddha zdołali niedawno zjeść trochę indyjskiego jedzenia. Gurinder zaprosił Priyankę na kolację, a rozmowa na Twitterze o tym samym dowodzi, że oboje dobrze się bawili.

Gurinder podzieliła się obrazem siebie i Priyanki z przyjęcia. W swoim komentarzu reżyserka zdradziła, że ​​obydwoje pochłonęli między sobą ponad „8 czapati”. “Ta silna Punjabi jadła kolację, na której pragnęła tradycyjnego domowego jedzenia. Bharta dal keema! Wymieniono wiele pomysłów i udzielono wsparcia. Znam ją od wielu lat i jest bardziej inspirująca niż kiedykolwiek. Dopracowaliśmy do 8 moje chapati między nami! priyankachopra” napisał na Twitterze Gurinder.

Priyanka Chopra retweetowała post i ujawniła więcej szczegółów na temat spotkania. Opisując siebie jako “tęsknotę za domem”, dodała: “Haha cii, nie liczymy rotis! Dzięki za otwarcie swojego ciepłego domu na taką tęsknotę za domem! Dużo miłości dla ciebie Paul i dzieci. MustafaHosny Amen.”

Gurinder Chadha jest najbardziej znany z udziału w projektach takich jak Podkręć jak Beckham (2002), Narzeczona i uprzedzenie (2004), Pani przypraw (2005), Dom wicekróla (2017) i Dom Beecham (2019).

Priyanka Chopra była ostatnio widziana w The White Tiger (2021).

READ  Kiedy Stranger Things sezon 4 zostanie wydany na Netflix?