Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prime Gaming otrzyma w listopadzie dziewięć darmowych gier, w tym „Control”

Amazonka Najlepsze gry W listopadzie podnosi stawkę darmowych gier w ramach usługi subskrypcji, w której dziewięć tytułów można wykorzystać, jeśli gracze się na nie zarejestrują.

Wszystkie poniższe tytuły są dostępne od 1 listopada do 1 grudnia (co oznacza, że ​​show rozpocznie się w przyszłym tygodniu).

Powstanie Tomb Raider. Źródło: Square Enix

  • Rogue Heroes: Ruiny Thassos

Pierwsze trzy wydania AAA w tej linii Prime Gaming prawdopodobnie będą na radarze wszystkich, ale krótki film zamieszczony poniżej pokazuje wszystkie gry w akcji, pomagając ci zdecydować, czy chcesz dać im szansę.

Dlatego te gry są dostarczane z kontem Amazon Prime lub możesz się zarejestrować 30-dniowy okres próbny Zamiast tego spróbuj nagłówków w ten sposób.

ten Kontrola: Edycja Ultimate Jest również wyposażony w oba DLC, The Foundation i Awe, przy czym ten ostatni zawiera inną postać Remedy, Alan Wake.

Play Station oprócz Sześć meczów dostępnych w listopadzieTrzy z nich to tytuły PSVR. Co oznacza, że ​​możesz go zdobyć Miasto nokautu Poprzedni poziom 25 bez dodatkowych kosztów, jeśli jesteś już subskrybentem.

Jeśli chcesz więcej darmowych gier, Ujawniono również darmowy tytuł Epic Games Store na listopadCo oznacza, że ​​jest sporo tytułów, które wygasną w przyszłym miesiącu.

w innych wiadomościach, Zapowiedziano Grand Theft Auto: San Andreas VR w Oculus Quest 2. To ujawnienie pojawia się również z niesamowitą szybkością po sukcesie Resident Evil 4 VR Również na Oculus Quest 2.

READ  Steam Deck: Pięć wielkich rzeczy, których dowiedzieliśmy się ze szczytu deweloperów Valve