Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Premiera pełnometrażowego zwiastuna „Władcy Pierścieni” o wartości 1 miliarda funtów | Władca Pierścieni

Pierwsza pełnometrażowa przyczepa Amazona o wartości 1 miliarda funtów Władca Pierścieni Prequel został wydany, a Morfydd Clark zadebiutował w roli Galadrieli, która dostała główną rolę w promocji długo oczekiwanej serii, która zostanie wydana we wrześniu.

Morvid Clark w tegorocznych BAFTA.

33-letni Walijczyk, urodzony w Szwecji, gra znacznie mniejszą wersję Sprite’a, graną przez Cate Blanchett w filmach Petera Jacksona opartych na powieściach JRR Tolkiena.

Widzowie mogą również po raz pierwszy rzucić okiem na postacie z wyspiarskiego królestwa Numenor, w tym Isildura (Maxim Baldry), Elendila (Lloyd Owen) i Królową Regent Merrill (Cynthia Addai-Robinson).

W zwiastunie, który miał premierę dla subskrybentów Prime Video, Galadriel Elrond, grana przez Roberta Aramayo – najlepiej znanego z roli młodego Eddarda Starka w Game of Thrones – ostrzega: „Wróg nadal istnieje, a teraz pytanie brzmi gdzie”.

Clarke zyskała sławę w 2019 roku w dramacie grozy Saint Maud, za który została nominowana do nagrody British Independent Film Awards w kategorii najlepszej aktorki oraz nagrody Bafta dla Wschodzącej Gwiazdy.

Wystąpiła także w Upadku, dumie i uprzedzeniu i zombie oraz w Historii osobistej Davida Copperfielda.

Serial rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z książek Hobbit i Władca Pierścieni i będzie śledził wydarzenia Drugiej Ery i kucie słynnych odcinków.

Zwiastun oferuje również pierwsze spojrzenie na różne światy Śródziemia, które pojawią się w serii, w tym świat Krasnoludów Khazad-dm oraz elfickie światy Lindon i Eregion.

Pierwsza część serialu została nakręcona w Nowej Zelandii, a w sierpniu 2021 roku ogłoszono, że produkcja zostanie przeniesiona do Wielkiej Brytanii na drugi sezon.

Premiera filmu Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy Amazon Prime Video 2 września nowe odcinki będą dostępne co tydzień.

Serial reżyserują JA Bayona, Charlotte Brändström i Wayne Che Yip, który jest również współproducentem wykonawczym.

READ  Kim Kardashian ujawnia, że ​​jej pięcioletni syn, Saint West, został zarażony wirusem Covid-19 na wystawie KUWTK