Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prawdziwa gospodyni domowa Caroline Stanbury i piłkarz Sergio Carrallo zdobywają szokująco złe miejsca w samolocie

Prawdziwa gospodyni domowa Caroline Stanbury i piłkarz Sergio Carrallo zdobywają szokująco złe miejsca w samolocie

Para gwiazd myślała, że ​​ma najlepsze miejsca, ale znalazła się w trudnej sytuacji.

Sergio Carallo i Caroline Stanbury myśleli, że zostali złapani Najlepsze miejsca w samolocieDopóki nie pozostawiono ich w niezręcznej pozycji na czas podróży. Słynna para wyraziła swoją frustrację w mediach społecznościowych, szokując swoich obserwujących.

Para pierwszej klasy, która miała wrażenie, że ma „najlepsze” miejsca w swoim locie, po wejściu na pokład samolotu ze zdziwieniem odkryła, że ​​było zupełnie odwrotnie.

Film przedstawiający zabawne wydarzenie na wysokości mili został opublikowany na TikToku i ma obecnie 20 milionów wyświetleń na platformie udostępniania filmów.

Piłkarz Realu Madryt Sergio Carrallo i jego żona Caroline Stanbury, która występuje w serialu prawdziwe gospodynie domowe z Dubaju, Poprosili swojego asystenta o zorganizowanie i rezerwację wycieczek. Asystent „zarezerwował miejsca 1A i 1B”, które ich zdaniem będą „najlepszymi miejscami w samolocie” – napisał Stanbury w podpisie klipu.

Po wejściu na pokład samolotu para szybko odkryła, że ​​tak nie było Poczta nowojorska.

Na nagraniu pokazano siedzenia Carallo i Stanbury'ego zwrócone w stronę barierki, co oznacza, że ​​ich krzesła nie mogły się odchylić.

„Mamy najlepsze miejsca w samolocie” – zażartował Carallo na nagraniu. „Nic nie wraca”.

To nie był jedyny problem z siedzeniami. ..

Następnie gwiazda futbolu kieruje kamerę na resztę samolotu, a fani widzą, że para faktycznie stoi „twarzą do kabiny”, podobnie jak fotel do skoku personelu pokładowego.

Pod użytkownikami mediów społecznościowych posypały się komentarze zszokowane wąską i zawstydzającą pozycją siedzenia.

„Nie mogę tego znieść tego, że wszyscy się na mnie gapią” – napisał zaskoczony komentator, a inny podzielił się: „Nie mogę znieść tego, że wszyscy się na mnie gapią”. „Absolutnie nic nie było w stanie przygotować mnie na obrócenie aparatu”.

READ  Dlaczego choć raz w życiu warto podróżować samotnie?

„Patrzenie na cały samolot w dół jest szaleństwem” – stwierdził trzeci.

Innych był przerażony kształtem siedzenia naprzeciwko, a jedna z osób powiedziała: „To mój najgorszy koszmar w historii, a potem jest jeszcze to”.

„Dlaczego te siedzenia w ogóle istnieją?!” zapytał inny, na co Carallo odpowiedział. „Opowiedz mi o tym.”

W rzeczywistości siedzenia skierowane tyłem do kierunku jazdy nie są tak niezwykłe, jak mogłoby się wydawać. Wiele linii lotniczych, takich jak United Airlines i British Airways, oferuje bezpośrednią konfigurację w klasie biznes.

Points Guy – internetowy portal turystyczny – uwydatnił tę kwestię, ujawniając, że linie lotnicze decydują się na rozmieszczenie miejsc naprzemiennych, aby zmieścić więcej pasażerów w klasie biznes, kładąc większy nacisk na przestrzeń, a nie na prywatność.