Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Posolo Tuilagi jest skazany na to, by stać się wirusową sensacją w wieku poniżej 20 lat

Posolo Tuilagi jest skazany na to, by stać się wirusową sensacją w wieku poniżej 20 lat

Gentle Giants to opis kontyngentu braci Tuilagi, których fizyczność i subtelne umiejętności gry w piłkę rozświetliły na jakiś czas profesjonalne rugby. Podobnie jak pięciu starszych braci z Samoa, urodzony w 1991 roku Manu nadal kroczy w obronie Anglii.

Teraz nadchodzi następna generacja francuskich powiązań. 18-letni Bossolo jest urodzonym w 1971 roku synem Henry’ego, samoańskiego 10-osobowego zawodnika, który zakończył swoją karierę w Perpignan przez siedem sezonów, po początkowym przybyciu do Europy. grać dla Leicesteru.

Ta gałąź rodziny mieszkała we Francji, kiedy kariera Henry’ego zakończyła się, a jego dziedzictwo jest takie, że Bossuolo, który wystartował w sześciu z 16 meczów Best 14/Challenge Cup w swoim znakomitym sezonie 2022/23, ma teraz moc w swojej klasie wiekowej z Francuzi poniżej 20. roku życia, co odbiło się na całym świecie w zeszłym tygodniu.

separator wideo

Daliśmy aparaty nowozelandzkim graczom rugby do lat 20 i pozwoliliśmy im robić, co chcieli | napędzaj mnie

Przybył jednak późno do Republiki Południowej Afryki z powodu problemów z wizą Od tego czasu zaznaczył swoją obecnośćW ubiegły czwartek Nowa Zelandia wykonała dwie próby meczu w deszczu i błocie Paarl, a następnie we wtorek w bardzo wietrznych, ale słonecznych warunkach przeciwko Walii w Athlone.

Następną kolejką Francuza jest Anglia w półfinale w najbliższą niedzielę, mecz, który odbędzie się na kilka tygodni przed 19. urodzinami Tuilagi, 28 lipca.

Na przykład, Post na Instagramie z krótkim wywiadem, którego udzielił po meczu bas rugby Odrzucając swoje dziecko na bok, Baby Blacks zdobył ponad ćwierć miliona wyświetleń w ciągu dwóch dni, a także mnóstwo Ten sam materiał z wywiadu opublikowany na różnych innych platformach społecznościowych.

Tuilagi wrócił po meczu we wtorek, aby przekazać kolejne informacje na temat przebiegu swojego turnieju i był podekscytowany, aby dowiedzieć się więcej o swojej nagłej popularności online. „Nie wiem, nie korzystam zbyt często z mediów społecznościowych, tak naprawdę nie oglądam tego wszystkiego. Mam nadzieję, że to dobre rzeczy. Dziękuję, dziękuję wszystkim” – uśmiechnął się.

READ  Liban zajmuje się młodymi ludźmi w grze Tall Blacks na teście rzeczywistości w Pucharze Azji

Francja, która wygrała ostatnie mistrzostwa świata juniorów w 2018 i 2019 roku, zakończyła bilard tegorocznego turnieju w Kapsztadzie z bezbłędnym wynikiem 15 punktów i trzema zwycięstwami na trzy. To zapewniło im pierwsze miejsce w rankingu fazy pucharowej w ten weekend, a Tuilagi ma nadzieję, że klasa 2023 może teraz rozpocząć i wykorzystać swój potencjał.

„Bardzo dumny”, powiedział po tym, jak Walijczycy zostali pokonani 43-19 przez francuskiego XV, który grał przez większość meczu z zaledwie 14 mężczyznami po tym, jak wczesna żółta kartka została awansowana na czerwoną. Skończyli nawet zawody z zaledwie 13 graczami, którzy otrzymali kolejną żółtą kartkę, ale mimo wad obu mężczyzn udało im się zdobyć szóstą szansę.

„Graliśmy z dobrą drużyną. Walia była bardzo energiczna, bardzo twarda w kontaktach. Ale chodziło o zwycięstwo i to zrobiliśmy. Drużyna miała dobrą strukturę i udało nam się znaleźć swoje miejsce. Jesteśmy bardzo pewni zespołu i chłopcy, których mamy. Byłem pewny siebie.

„Weźmiemy to [the semi-final versus England] Jak każdy inny mecz, do którego się przygotowujesz, a wszyscy pojawią się na meczu i zobaczymy, kto tam będzie.

Jak ocenia swoją formę na mundialu? „Zagrałem tylko w dwa mecze, ponieważ trochę się spóźniłem. Pierwszy (byłem) bardzo szczęśliwy, ale wciąż jest wiele do zrobienia. Moja rodzina powtarza, że ​​jest ze mnie dumna, a ludzie traktują mnie poważnie. podziękuj im chłopakom”.