Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Portfel Google może wywołać zaskakujący powrót

tl; DR

  • Portfel Google może być gotowy do powrotu.
  • Aplikacja i jej funkcjonalność zostały zintegrowane z Google Pay kilka lat temu.
  • Portfel może ponownie stać się miejscem do przechowywania kart i innych cyfrowych przepustek.

Google wycofał nazwę portfela w 2018 roku, kiedy ogłosił Google Pay. Ostatecznie jego funkcjonalność została również umieszczona w aplikacji Pay, a Portfel już nie istnieje. Teraz wygląda na to, że Google ożywia Portfel, ale nie jako samodzielną aplikację.

Dla mnie Miszaal RahmanGoogle tworzy interfejs użytkownika Portfela dla Usług Google Play. Będzie służyć jako miejsce przechowywania wszystkich kart cyfrowych, kart podarunkowych i innych rzeczy, takich jak karty AMC, bilety lotnicze itp. Rahman opublikował również szczegółowe zrzuty ekranu przedstawiające, jak może wyglądać nowy interfejs Portfela.

Czym będzie się różnić od Google Pay? Rahman informuje, że Pay pozostanie Twoją najważniejszą aplikacją do płatności zbliżeniowych, ale Wallet będzie interfejsem przechowującym wszystkie Twoje karty.

Obecnie możesz zarządzać większością swoich kart w Google Pay. Powyższe zrzuty ekranu wskazują, że będziesz mieć dostęp do interfejsu użytkownika Portfela z poziomu aplikacji. Karty przechowywane w Twoim portfelu są również dostępne w innych usługach Google, jak na jednym ze zrzutów ekranu można przeczytać: „Dowiedz się, jak Twój portfel przechodzi przez Google”.

Najprościej mówiąc, Portfel będzie miejscem na Twoje karty, a Google Pay pomoże Ci dokonać płatności. Zdezorientowany? Mam nadzieję, że Google może wszystko wyjaśnić, gdy ponownie uczyni portfel oficjalnym.

READ  Potwory mogły zebrać 200 milionów dolarów w rekordowym finansowaniu gier z serii A