Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polski operator siłowni dąży do szybkiego powrotu do zdrowia po zakończeniu ograniczeń

Chcesz uzyskać informacje o rynkach europejskich? W Twojej skrzynce odbiorczej codziennie przed otwarciem. Rejestracja tutaj.

Największy polski dostawca programów świadczeń pracowniczych powiedział, że spodziewa się niemal podwojenia bazy klientów w ciągu najbliższych pięciu miesięcy ze względu na nowy popyt na zajęcia na siłowni po zamknięciu.

Benefit Systems SA, który oferuje karty „MultiSport”, które umożliwiają ich posiadaczom dostęp do wielu siłowni i basenów w Polsce i innych krajach Europy Wschodniej. W pierwszym kwartale odnotowano stratę netto w wysokości 48,9 miliona złotych (13,3 miliona dolarów), ponieważ większość obiektów sportowych została zamknięta z powodu ograniczeń wirusowych. Chociaż firma widzi przeciwności w drugim kwartale, twierdzi, że ma wystarczające rezerwy gotówkowe, aby przetrwać przestój po ponownym otwarciu siłowni i basenów w Polsce i Czechach.

Siłownie wróciły

Benefit Systems stara się odzyskać klientów i planuje ekspansję po zamknięciu

Źródło: systemy świadczeń

Warszawska firma zamierza podwoić liczbę posiadaczy kart do 1,1 mln w październiku z 538,7 tys. Na koniec marca. W czasie pandemii Benefit Systems starał się zatrzymać klientów, oferując działania online, takie jak platforma szkoleń fitness „Yes2Move” oraz szkolenia z zakresu dobrego samopoczucia pracowników. Obecnie stara się ponownie przyciągnąć klientów programami fizjoterapii dla osób, które doznały urazów w wyniku pracy w domu.

Benefit Systems przygotowuje się również do ekspansji w Turcji z początkowym budżetem 2 mln euro po wejściu do Czech, Bułgarii, Słowacji i Chorwacji. Firma Cena akcji wzrosła o 41% od końca marca po prawie o połowę niższej cenie w czasie pandemii.

READ  Premier RP udaje się w podróż promującą nowy plan gospodarczy