Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska: Mieszanie opery i pojawianie się w czymś Ochman

Łącząc praktycznie wyszkoloną popową strukturę i wokale, Ochman i jego dramat „River” są naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Ochman z Polski przygotowuje się do pierwszych próbEBU / Andres Potting

Jak wielu artystów, Uchmann jest produktem swojego wychowania. Jest synem i wnukiem muzyków, których doświadczenia obejmują wiele gatunków. Ich wpływy były absolutnie bezcenne dla Auckmana, który przenosi muzyczne dziedzictwo rodziny na wyższy poziom:

Mój dziadek Wislau Oschmann to moim zdaniem najwspanialsza melodia operowa w historii Polski. To moja rodzina, ale jest też moim przewodnikiem. Całe życie mieliśmy muzykę klasyczną, nawet kiedy byłem w Stanach, a on w Polsce. Ale on odwiedzał i występował… Spędziłem z nim dużo czasu chodząc na przedstawienia operowe. Mój ojciec, mag, Otworzył też przede mną rock, bo był członkiem polskiego zespołu rockowego „Róże Europy”. Bez mojej rodziny i ich sugestii, aby przenieść się do Polski na studia, nie zrobiłbym tego, co robię.

Po ukończeniu liceum w USA, Ochman przeniósł się do Polski, aby kontynuować swój klasyczny trening wokalny, jednocześnie integrując poznane przez lata techniki z innymi gatunkami.

Moja kariera posunęła się dalej, kiedy się przeprowadziłem. Cały pomysł na ten ruch polegał na tym, żebym się rozwijała jako wokalistka i czuła się bardziej komfortowo na scenie. Chcę śpiewać do dnia śmierci. Aby to osiągnąć, musi być to związane z techniką śpiewu. Bardzo ważne było znalezienie kogoś do poznania, a mój nauczyciel, który był dla mnie takim nauczycielem, dbał o mój głos i moją drogę. Dla mnie śpiew klasyczny jest dla mnie najzdrowszą formą śpiewania i znalazłem to w Polsce.

Ochmann wchodzi na scenę w Turynie ze swoją klasyczną pieśnią ludową rzeka, który zagłębia się w głębokie emocjonalne miejsca. Mroczny dramat, który zobaczymy na PalaOlimpico, przyniesie efekty kamery, intensywne oświetlenie i włączenie czterech tancerzy, symbolu mrocznych wód, które mogą krążyć wokół naszych myśli:

Tancerze udają demony, ponieważ cała koncepcja utworu polega na dotarciu do momentu wewnętrznego spokoju, próbie ucieczki od hałasu w naszych głowach. Te postacie reprezentują wszystkie demony, które napotykamy. Stres, niepokój… Mamy tendencję do stresowania się rzeczami, które jeszcze się nie wydarzyły. Trochę sprzeczacie się z tymi myślami, ale piosenka jest o odnalezieniu chwili spokoju, wzięciu oddechu i przeniesieniu nas tam, gdzie zaprowadzi nas nasze życie.

Ochman, Polska, pierwsza próba, PalaOlimpico, 3 maja 2022EBU / Nathan Rends

Jeśli chodzi o plany Ochmana po Eurowizji, 22-latek wróci do studia i wyruszy w drogę, by spotkać się ze swoimi fanami, z których wielu wspiera go od jego triumfalnego występu w jedenastej serii Głos Polskigdzie mentorem był reprezentant Eurowizji 2016 Michał Szpak.

Po Eurowizji planowałam koncerty! Swój pierwszy album wydałem w listopadzie i już pracuję nad drugim albumem. Mam EPkę, którą wydam tuż przed Eurowizją. Jest wiele do zrobienia, ale jestem na to gotowy!

Aby doświadczyć wyjątkowego połączenia nowoczesnego popu i klasycznej opery Ochmana, nie przegap drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 w czwartek, 12 maja.

READ  Polska dokonuje przeglądu bezpieczeństwa po znalezieniu nurków w pobliżu dużego portu

📺 Obejrzyj: Oficjalne streszczenie wszystkich 40 utworów

Śledź oficjalny Konkurs Piosenki Eurowizji youtubeI InstagramI TIK TokI Świergot I Facebook Kanały — subskrybuj Oficjalny podcast Konkursu Piosenki Eurowizji.