Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska firma White Bear Coffee poszukuje mniejszych sklepów franczyzowych, aby stymulować rozwój

Sieci i palarnie kawy specjalistycznej planują otworzyć w tym roku sześć nowych punktów sprzedaży i dostosowały swój model franczyzowy, aby lepiej ułatwić prowadzenie działalności operatorom posiadającym wiele lokalizacji i modelom mniejszych sklepów.

Lokale White Bear Coffee charakteryzują się jasnym wystrojem i przyciągającym wzrok designem | Kawa Białego Niedźwiedzia


Polska spółka White Bear Coffee planuje otworzyć sześć nowych placówek w 2024 roku i zrestrukturyzowała swoją ofertę franczyzową, aby umożliwić franczyzobiorcom oferowanie w swojej działalności małoformatowych modeli sklepów on-the-go.

Białostocka sieć i palarnia kaw specjalistycznych otworzyła w 2023 roku sześć nowych sklepów, w tym w Krakowie i Lublinie, przenosząc je do 15 placówek. W zeszłym roku dziewięć pozostałych sklepów odnotowało wzrost sprzedaży, a wolumen sprzedaży rok do roku wzrósł o 37%.

White Bear Coffee, który obsługuje także kanały sprzedaży detalicznej kawy i usługi gastronomii biurowej, wprowadzi w 2023 roku program lojalnościowy umożliwiający składanie zamówień mobilnych i aplikację.

„Franczyza White Bear Coffee notuje systematyczny rozwój. Ale nie tylko my się rozwijamy, rozwijamy się także nasi franczyzobiorcy. Dwóch naszych partnerów zdecydowało się już na otwarcie dodatkowych lokalizacji w innym mieście, co pokazuje potencjał ekspansji” – powiedział Łukasz Kaliszczyński , współwłaściciel White Bear Coffee.Skalowuj markę szybko i łatwo.

W tym roku ekspansja White Bear Coffee skupi się na niewykorzystanych jeszcze województwach Polski, m.in. świętokrzyskim, pomorskim i lubuskim. Oprócz umożliwienia franczyzobiorcom otwierania dodatkowych lokalizacji, White Bear Coffee twierdzi, że w ramach zaktualizowanego modelu franczyzowego partnerzy będą oferować kioski z dostawą wyłącznie na wynos i mobilne wózki z kawą, aby zaspokoić rosnącą konsumpcję kawy poza domem w całym kraju.

READ  Siły pH zremisowane z Polską na olimpiadzie