Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokonanie odwagi Ace’a, gdy Joe Carter i Colin DeGrandom zdobyli pół wieku

Joe Walker dostał cztery bramki, gdy Oakland doznał straszliwego załamania w mrugnięciu.

Bruce Lim / www.photosport.nz

Joe Walker dostał cztery bramki, gdy Oakland doznał straszliwego załamania w mrugnięciu.

Northern Brave odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie T20 Super Smash, pokonując asy Oakland czterema bramkami w piątek wieczorem w Hamilton, z 13 piłkami do końca.

Zmuszeni do odczekania na początku sezonu Super Smash, z powodu ograniczeń granicznych w Oakland, Asy chciały w końcu zacząć grać, ale ich występy były mieszane.

Z Black Caps w obu drużynach pełnych Black Caps, to zapowiadało się dobry mecz i może sprostać tym rozliczeniom.

Jednak o tym meczu w dużej mierze zadecydował apokaliptyczny krach z Oakland, który przeszedł z poziomu 101-1 po 11,1 do poziomu 165.

Czytaj więcej:
* Super Smash: Otago Volts zakończył osiem meczów T20 z porażką z Northern
* Super Smash: Northern Knights pokonali Oakland Aces, aby podtrzymać nadzieje na finały
* Super Smash: Rycerze Północy miażdżą królów Canterbury, aby pozostać przy życiu

Genialne uderzenia Colina de Grandhomme’a i Joe Cartera wystarczyły, by Północ wygrała.

Kapitan Northern Brave, Jeet Raval, wygrał na loterii i został początkowo wybrany, chociaż kapitan Aces, Robert O’Donnell, nie wydawał się zbytnio przejęty porażką.

George Worker zadebiutował dla asa z Auckland.  Dream11 Super Smash – Northern Brave (W) kontra Auckland Arsenal.  Seddon Park, Hamilton, Nowa Zelandia w piątek 17 grudnia 2021 r. © Prawa autorskie: Bruce Lim / www.photosport.nz

Bruce Lim / www.photosport.nz

George Worker zadebiutował dla asa z Auckland. Dream11 Super Smash – Northern Brave (W) kontra Auckland Arsenal. Seddon Park, Hamilton, Nowa Zelandia w piątek 17 grudnia 2021 r. © Prawa autorskie: Bruce Lim / www.photosport.nz

George Worker i Martin Gottel, pierwsi gracze Aces byli w stanie położyć znaczący fundament dla swojego zespołu, ale to Trent Bolt zabłysnął jako pierwszy, z mocnym otwarciem, które dało tylko trzy runy.

Ale Guptill nie chciał obijać się po raz drugi, rozbijając sześć Anurag Verma i to nadało ton pierwszej siódemce, gdy Oakland zdobył 81 rzutów, zanim Worker został rzucony przez Joe Walkera za 36.

Guptill w końcu upadł, wykonując 47 rzutów, został złapany na granicy na głębokiej, kwadratowej nodze przez Henry’ego Coopera z krótkiego ładunku Scotta Kuggeleijna.

Podobnie wypadł Mark Chapman, a dobry start Auckland szybko stracił impet.

Walker nadal dobrze rzucał, zdobywając skalpy Bena Horna i Roberta O’Donnell, a Aces ostatecznie zakończyło się 165 po 19,5 przyrostach, znacznie poniżej tego, jak wyglądała suma wcześniej w inningu.

Odważni szybko zebrali się w pogoni za tym sumą, ale pierwsza furtka spadła na drugą, gdy Ben Horn natknął się na Katyn Clark na 11.

Luke Ferguson odniósł oszałamiające debiutanckie zwycięstwo z Oakland, przejmując udziały Tima Sieverta i Raphaela, jednocześnie otrzymując pojedynek. Tak więc w 26-3 asy wracają do gry.

Jednak było to tak blisko, jak się zbliżyli, ponieważ De Grandhomme i Carter doszli do ostrej przerwy i po 10 trafieniach byli 103-3, wymagając tylko jednej piłki, aby dostać się do domu.

De Grandhomme wykazał się niezwykłą ilością powściągliwości podczas swojego pukania, osiągając 53, zanim został długo złapany przez Guptilla z Louisa Delporta.

Ale Carter próbował dostać się na północ, kończąc mecz sześcioma bramkami i oddając 75 rzutów.

Szybki przegląd:

W Parku Seddona. Hamilton: Auckland as 165 z 19,5 overów (Martin Goptel 47 z 31; George Worker 36 z 24; Scott Coughlin 4-34 z czterech, Joe Walker 4-31 z czterech) Zaginiony Northern Brave 167-6 w 17,5 powyżej (Colin de Grandhome 53 z 29, Joe Carter 75 z 53; Lewis Delport 2-37 z czterech, Luke Ferguson 2-25 z czterech) przez cztery akcje.

Najlepszy pałkarz: Joe Carter (Odważny)

Najlepszy melonik: Joe Walker (Odważny)

READ  NRL 2021, Gerard Bell podpisuje umowę ze St George Illawarra Dragons, Wests Tigers, Moses Mbye