Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Runda transferowa Liverpoolu: propozycja Kozłowskiego, Czerwoni uczą się opłaty Zachariasa po obniżonej stawce

Jurgen Klopp może chcieć dodać kilka wzmocnień do swojego składu w styczniowym oknie transferowym, gdy Liverpool przygotowuje się do przechylenia kolejnego tytułu z różnymi celami związanymi z Anfield.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Andy Robertson kontra Steven Gerrard w Aston Villa

Menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp zyskał reputację menedżera, który nie waha się trzymać gotówki transferowej w klubowej kasie.

Ścigacze tytułów dodali nowy dopiero latem, wraz z przybyciem Ibrahimy Konate, ale koszt obrońcy został zrekompensowany liczbą sprzedaży.

Sprytne działania szefa transferów Liverpoolu, Michaela Edwardsa, oznaczają, że klub z Merseyside jest w dobrej sytuacji finansowej, jeśli zechce wprowadzić nowych członków w styczniu – a Klopp może ulec pokusie.

The Reds mogą stracić trzy supergwiazdy w Pucharze Narodów Afryki, a Klopp również musiał zmagać się w tym sezonie z drobną kontuzją w pomocy.

Mając to na uwadze, tutaj lustro piłkarskie Zebrali najnowsze plotki transferowe z całego Anfield.

Kogo Liverpool powinien szukać w styczniu? Poinformuj nas o swoich przemyśleniach W komentarzach poniżej.

Kacper Kozłowski jest zgłoszonym celem Liverpoolu
(

obrazek:

Obrazy Getty’ego)

Pokaz Kozłowskiego „Propozycja”

Pojawiły się doniesienia, że ​​Liverpool może przyłączyć się do wyścigu o mistrza Polski Kaspra Kozłowskiego.

18-letni pomocnik zwrócił na siebie uwagę Premier League i nie tylko po tym, jak zaimponował swojej drużynie Bojon Szczecin w tym sezonie.

Brighton był blisko związany z jego podpisaniem kontraktu, ale raport polskiej firmy Super Express twierdzi, że Liverpool „proponuje” ofertę 10 milionów funtów.

Kozłowski pracuje na środku boiska iw tym sezonie strzelił trzy gole.

Czerwoni uczą się rysować Zachariasza po obniżonej cenie

Gdyby Klopp poczuł potrzebę wzmocnienia swoich opcji pomocy, mógłby zrobić gorzej niż złapać Denisa Zakarię za 6 milionów funtów.

Kontrakt gwiazdy Borussii Monchengladbach wygasa z końcem sezonu, a on nie wykazuje żadnych oznak przedłużenia obecnego kontraktu.

Niska ocena Denisa Zakarii może skłonić Liverpool do złożenia oferty
(

obrazek:

UEFA przez Getty Images)

Zakaria, lat 25, był często powiązany z Liverpoolem, a także kilkoma innymi czołowymi klubami, a Sport Bild twierdzi, że Gladbach jest otwarty na pozwolenie mu odejść w przyszłym miesiącu, jeśli niska cena zostanie osiągnięta, zamiast stracić go do zera w czerwcu.

Biorąc pod uwagę skłonność Liverpoolu do oszczędzania pieniędzy, Klopp może być przekonany do sprowadzenia Zachariasa do klubu raczej wcześniej niż później, chociaż bez wątpienia będzie pewny, że zwabi go za darmo w ciągu sześciu miesięcy.

Phillips chce odejść

Nat Phillips jest gotowy, aby ogłosić swoją karierę w Liverpoolu
(

obrazek:

Obrazy Getty’ego)

Prawdopodobnie zbawca Liverpoolu w zeszłym sezonie, Nat Phillips w końcu wygląda na gotowy do opuszczenia Anfield, pomimo jego cennego wkładu w 2021 roku.

Rezerwowy obrońca wkroczył, aby pomóc Liverpoolowi ostatecznie zająć trzecie miejsce w zeszłym sezonie w obliczu dokuczliwego kryzysu kontuzji.

Ale jego wysiłki nie wystarczyły, aby w semestrze zarobić większą część minut.

Pozostaje piątym środkowym obrońcą Liverpoolu po przybyciu Konate, aw tym sezonie wystąpił tylko trzy razy – dwa z nich to gumy Ligi Mistrzów, a drugi przeciwko Prestonowi w Carabao Cup.

„Chcę grać mecze. To było trudne, ponieważ konkurencja w tym zespole jest zacięta” – powiedział Phillips Powiedział Sky Sports.

„Oboje z menedżerem zgadzamy się, że najlepszą rzeczą dla mnie jest rozegranie jak największej liczby meczów. Myślę, że widziałeś w zeszłym roku, że dobrze się rozwijałeś.

„Zobaczę co ma nadejść [in January] I idź stamtąd.”

Liverpool podobno ustalił cenę 10-15 milionów funtów dla 24-latka z West Hamem, aby go podpisać.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Fani celtyccy śpiewają przeciwko rodzinie królewskiej podczas minuty oklasków dla królowej