Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po imponującym sezonie w OGC Nice Marcin Bulka celuje w koszulkę nr 1 w Polsce

Po imponującym sezonie w OGC Nice Marcin Bulka celuje w koszulkę nr 1 w Polsce

Mówiąc do L'Equipe, Bramkarz OGC Nice Marcin Bulka (24 l.) powiedział, że jego celem jest zdobycie koszulki nr 1 dla reprezentacji Polski.

To był fantastyczny sezon dla Bulki, który na początku sezonu pokonał Kaspera Schmeichela i zdobył koszulkę nr 1 w Nicei. Następnie duński bramkarz opuścił boisko Dlaczego Aiglon? Pozostawiając Polkę jako niekwestionowany pierwszy wybór. Od tego czasu rozkwitł i odegrał kluczową rolę w utrzymaniu 13 czystych kont w Ligue 1. Po stracie zaledwie 11 bramek w 20 meczach w lidze francuskiej, Jeśli Jim W tym sezonie ma najlepszą obronę w lidze francuskiej.

Nicea jest najbliższym konkurentem Paris Saint-Germain do tytułu w tym roku, a Bulka chce pomóc klubowi w osiągnięciu jego celów w tym sezonie.

Chcę osiągnąć nasze cele z Niceą. Są na to tylko cztery miesiące. Nasz los jest w naszych rękach i nie chcę, żebyśmy z niego zrezygnowali”. – stwierdził Bułka L'Equipe.

W listopadzie Bulka oświadczył, że nie ma zamiaru odchodzić z klubu, jednak teraz planuje zrobić krok na poziomie międzynarodowym. „„Chcę być numerem 1 w Polsce.” Powiedział. Bulka zadebiutował w reprezentacji Polski 21 listopada, wchodząc na boisko w pierwszej połowie meczu z Łotwą i zachowując czyste konto w wygranym 2:0 meczu. Zastąpienie weterana Wojciecha Szczęsnego nie będzie łatwym zadaniem, ale Bulka z pewnością wyróżnił się na boisku serią imponujących występów w tym sezonie.

GFN | Łukasza Entwistle’a

READ  Doradca ETS popiera praworządność w Polsce i na Węgrzech | Trybunał UE