Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po 8-letnim starcie firma księgowa Doggs zebrała 27 milionów dolarów

Po 8-letnim starcie firma księgowa Doggs zebrała 27 milionów dolarów

Kredyty obrazkowe: dogg

dogg, francuska firma księgowa typu start-up, istnieje od 2015 roku. Już generuje 16,4 miliona dolarów (15 milionów euro) stałych rocznych przychodów. Jest firmą doświadczoną, co oznacza, że ​​nie otworzyła własnego kapitału i nie pozyskała finansowania od firm venture capital. Ale teraz firma zdecydowała się na pierwszą rundę nasion.

Psy zebrały 27 milionów dolarów (25 milionów euro). Kapitał wzrostu ekspedycjiJest to brytyjska firma typu venture capital Wyszukiwanie okazji inwestycyjnych W firmach innowacyjnych, które osiągnęły pewien poziom dojrzałości. A Dogs wydaje się bardzo dobrze pasować do rachunku, ponieważ firma ma 14 000 klientów i już jest rentowna.

Zasadniczo DOGS to internetowa usługa biegłego rewidenta dla małych i średnich firm. Obsługuje Twoje dane finansowe i generuje poświadczone deklaracje podatkowe. Za kulisami Dougs współpracuje z biegłymi rewidentami, ekspertami prawnymi, specjalistami HR itp. Ale firma zaprojektowała również swoją aplikację księgową, aby poprawić relacje między zespołem Dogs a klientami.

W szczególności klienci mogą powiązać Dougsa ze swoimi kontami bankowymi, aby platforma księgowa mogła automatycznie pobierać transakcje. Z poziomu portalu klienta klienci mogą przesyłać dokumenty, paragony i nie tylko. Dougs może również obsługiwać raporty wydatków i faktury, co oznacza, że ​​możesz używać Dougs, aby uzyskać przegląd przychodów swojej firmy – przeszłe, obecne i przyszłe.

Ponadto Dougs może ułatwić proces rejestracji. Może być również wykorzystany do listy płac Twojej firmy. Psy udzielają również porad prawnych w razie potrzeby. Innymi słowy, startup zajmuje się wszystkimi zwykłymi zadaniami, którymi zajmowałby się księgowy.

Dla Psów pracuje 250 osób. Dzięki dzisiejszej rundzie finansowania firma spodziewa się osiągnąć kolejny poziom, podwajając wielkość swojego zespołu do 2025 r. Następnie startup planuje ekspansję na nowe kraje, takie jak Niemcy i Wielka Brytania.

READ  Gry Hasbro i New York Times Wordle ożywają w nowej grze planszowej

DOGS konkuruje z innymi internetowymi usługami biegłego rewidenta, takimi jak CubaseI Pełen życiaI Whitty’egoitp. Niektóre firmy technologiczne, np benilan Przyjmują inne podejście, współpracując z obecnymi firmami księgowymi, aby skłonić je do przejścia ze starszego oprogramowania księgowego na nowoczesną platformę SaaS.

Ale jest miejsce dla wielu firm w tej dziedzinie, ponieważ firmy księgowe są nadal bardzo rozdrobnione we Francji. Istniejące firmy księgowe, które pracują ze starymi szkolnymi aplikacjami księgowymi, pozostają domyślnym wyborem dla wielu małych i średnich firm.