Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation Plus Video Pass uruchomiona jako usługa testowa w Polsce

Sony potwierdziło, że niedawno wyciekła PlayStation Plus Video Pass to uruchomiona dziś (22 kwietnia) usługa testowa, wyłącznie na Polskę.

Potwierdzenie pochodzi z Pajęcza sieć (Przetłumaczone przez VGCNick Maguire, wiceprezes ds. Usług globalnych w Sony Interactive Entertainment, podzielił się intencjami usługi, która wyciekła.

Powiedział: „Chcemy zobaczyć, jak gracze skorzystają na takiej usłudze. Jakie tytuły oglądają, czym się interesują i jak często z nich korzystają?”

PlayStation Plus Video Pass daje użytkownikom PlayStation Plus dostęp do ponad 20 filmów i programów telewizyjnych Sony Pictures oraz więcej treści co 3 miesiące.

Karta graficzna PlayStation Plus. Kredyt: Sony Interactive Entertainment

Maguire dodał: „W tym momencie nie mogę powiedzieć, czy zostanie on utworzony i jak będzie wyglądał proces testowania na innych rynkach, a także jaka będzie przyszłość PlayStation Plus Video Pass po okresie testowym.

„Obecnie skupiamy się tylko na polskim rynku, na polskich graczach i jaka będzie ich reakcja na dodatkową korzyść w ramach programu PS Plus”.

McCoyer powiedział, że przyczyna wyłączności w Polsce zależy od dużego odsetka graczy z tego kraju, którzy będą generować określone dane.

PlayStation Plus Video Pass wyciekło wczoraj (21 kwietnia) i było uważane za konkurenta Microsoft Xbox Game Pass. Niedawno poinformowano, że Sony pracuje nad „kontratakiem” dla Xbox Game Pass, jednak wygląda na to, że nowa usługa to coś zupełnie innego.

W międzyczasie dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment Jim Ryan potwierdził dzisiaj, że PlayStation inwestuje w bardziej ekskluzywne gry, mówiąc, że firma „po cichu, ale pewnie inwestuje w wysokiej jakości gry na PlayStation”.

READ  Florence and the Machine odwołała trasę koncertową po upadku w O2