Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Platynowy Jubileusz Królowej: Jak zdobyć bilety na koncert Pałacu Buckingham | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Około 5000 członków publiczności zostanie wybranych, aby otrzymać parę darmowych biletów na Platynową Galę Jubileuszową w Pałacu Buckingham.

Królowa obchodziła 70-lecie swojego istnienia Od wstąpienia na tron ​​6 lutego 2022 r., stając się pierwszą brytyjską królową, która osiągnęła kamień milowy.

Z okazji jubileuszu przez cały rok odbywa się wiele wydarzeń i inicjatyw, Kulminacją był czterodniowy weekend bankowy w Wielkiej Brytanii Od 2-5 czerwca.

zdjęcie:
Królowa została pierwszą brytyjską królową, która osiągnęła ten wyczyn

A teraz BBC ujawniło, że 5000 osób zostanie wybranych w głosowaniu, aby otrzymać parę bezpłatnych biletów na widownię w Pałacu Buckingham. jubileusz Koncert 4 czerwca.

Od 24 lutego do 23 marca ludzie będą mogli ubiegać się online o parę biletów.

Oferowanych 10 000 biletów nie jest przydzielanych na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, co oznacza, że ​​ci, którzy wezmą udział w głosowaniu, mają równe szanse na wybór.

W ramach świątecznego koncertu przed Pałacem Buckingham odbędzie się scena.

Więcej o Jej Królewskiej Mości Elżbiecie

Różnorodne występy muzyczne, od międzynarodowych gwiazd popu i rocka po śpiewaków operowych, zostaną zaprezentowane z pełną orkiestrą na żywo.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Opis: Platynowy jubileusz królowej

Znane twarze z filmu, telewizji i teatru będą również świętować niektóre z najważniejszych wydarzeń kulturalnych królowej.

„Platynowy Koncert w Pałacu ma być punktem kulminacyjnym obchodów Jubileuszowego Weekendu Jej Królewskiej Mości i jednym z największych w tym pokoleniu” – powiedziała Charlotte Moore, Chief Content Officer BBC.

Sondaże otwierają się o 7:00 24 lutego i zamykają o 23:59 23 marca.

Członkowie społeczeństwa mogą zgłaszać się, odwiedzając www.bbc.co.Zjednoczone Królestwo/ platynowyjubileusz