Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plany na szósty sezon Warzone są w toku, „kilkuletnie” wsparcie zbliża się

Call of Duty: A War Zone Sezon 3 został wreszcie wydany po długo oczekiwanym wydarzeniu Nuke. W rezultacie gracze zostali przygotowani na nowy zwrot w Verdansk w latach 80. Podczas gdy gracze wciąż przyzwyczajają się do nowego sezonu, wydaje się, że odległa przyszłość gry jest obecnie na etapie planowania. W rozmowie z Washington PostPatrick Kelly i Dave Stoll z Infinity Ward ujawnili, że studio pracuje nad sezonem 6, który ma się ukazać „pod koniec 2021 roku”. Istnieją również „szerokie ograniczenia” treści na następne „kilka lat” Call of Duty: Strefa wojny!

Kelly powiedział Washington Post: „Niektóre z rzeczy, które chcemy zrobić pod względem stylu i geografii, wymagają więcej czasu. Dlatego naturalnie muszą przyjść później. Ale myślimy o tym na wielu na podstawie rocznej. Powiem ci tak: robimy. ”O ile mamy, na szczyt [what’s come before]. „

Ze względu na ogromny sukces Call of Duty: A War Zone Nic dziwnego, że w ciągu ostatniego roku Activision, Infinity Ward i Raven Software miały długoterminowe plany dotyczące gry. Na darmowych grach można zarobić dużo pieniędzy, a niektóre z nich odniosły duży sukces długo po ich premierze. Gracze zwykle szybko przechodzą do następnej rzeczy, ale jest to rodzaj długowieczności, który lubią gry To jest gra elektroniczna Wygląda na cel Strefa wojny. Oczywiście, jeśli Activision chce, aby gracze wracali, będzie musiał dalej pracować Bieżące problemy związane z oszukiwaniem w grze.

Ciekawie będzie zobaczyć, co przyniesie przyszłość Call of Duty: A War Zone. Niektórzy wielbiciele byli zauważalni Rozczarowany, że mapa na piąty sezon była nowa w VerdanskWobec zupełnie nowej oferty. Przyszłe sezony prawdopodobnie przyniosą większe zmiany i może to być konieczne, aby gra nadal znajdowała wsparcie. Na razie fani będą musieli tylko zobaczyć, co przyniesie przyszłość!

READ  Projekt i szczegóły zegarka Google Pixel wyciekły przed oficjalną premierą Nowości

Call of Duty: A War Zone Obecnie dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry Tutaj.

Dobrze się bawiłeś? Call of Duty: A War Zone? Czy jesteś zdumiony, że gra może być wspierana przez kilka lat w przyszłości? Dajcie nam znać w komentarzach lub udostępnijcie bezpośrednio na Twitterze pod adresem Osadź tweeta Aby porozmawiać o wszystkich rzeczach związanych z grami!