Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pixel 6 firmy Google po raz pierwszy uruchomi układ stworzony przez Google

Pixel 6 firmy Google po raz pierwszy uruchomi układ stworzony przez Google

Podobnie jak Apple, flagowy telefon Google będzie teraz miał chip zaprojektowany do łączenia oprogramowania i sprzętu w kompletne doświadczenie Google. Mówią, że został zaprojektowany tak, aby był o 80% szybszy niż Google Pixel 5, zapewniał dokładniejszą mowę dla tekstu i lepsze przetwarzanie obrazu. Posiadają matrycę trzech kamer z tyłu urządzenia w poziomym pasku, zapewniającą 4-krotny zoom optyczny.

Ale dla mnie najfajniejszą rzeczą w tej wersji są funkcje dzwonienia do linii obsługi klienta.

Będą w stanie powiedzieć, jak długo potrwa połączenie z bankiem lub linią lotniczą, zanim zadzwonisz. Wykorzystują dane od innych użytkowników, takich jak Mapy Google, aby pomóc w dostarczaniu tych informacji.

Nie wiesz dokładnie, którą opcję kliknąć, aby założyć nowe konto? Wyświetlą opcje na ekranie.

Facebook zmieni nazwę

Firma firmy będzie nazywać się inaczej niż Facebook, co nadal będzie nazwą aplikacji „Big Blue”. Google zrobiło coś podobnego, tworząc dużą organizację o nazwie Alphabet.

Macbook Pro firmy Apple otrzyma teraz wynik

Podobnie jak iPhone, laptopy będą miały teraz aparat, który pada na ekran. Apple zrobił to na telefonie, aby wprowadzić FaceID, ale nie będzie to miało miejsca na laptopach – co jest trochę mylące. TouchID pozostanie, mimo że pasek dotykowy został (ostatecznie) wycofany.

słuchaj powyżej

READ  Netflix dla Assassin's Creed na urządzenia mobilne i dwie inne gry Ubisoft