Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krytycy twierdzą, że linia produktów do pielęgnacji skóry YouTubera Valkyrae wprowadza w błąd

Nieruchomy obraz animowanego filmu przedstawiającego uśmiechniętą kobietę.  tekst mówi "RFLCT.  Zainspirowany Valkyrami.  Dla każdego, kto korzysta z ekranu."

zrzut ekranu: Czynnik myślenia

Po tym, jak linia produktów do pielęgnacji skóry RFLCT firmy Valkyrae spotkała się z krytyką za obietnicę pomocy w zrównoważeniu negatywnych skutków światła komputerowego, YouTube opublikował oświadczenie. Wczoraj Valkyrae opublikował plik notatka głosowa Uznanie oporu i obietnica odpowiedzi na pytania w przyszłym strumieniu.

Strona internetowa RFLCT Roszczenia Że „słońce było jedynym źródłem niebieskiego światła, ale przy dzisiejszej technologii jesteśmy cały czas narażeni”. Następnie opisuje, w jaki sposób wszystkie ekrany cyfrowe emitują niebieskie światło, które, jak twierdzą, może z czasem uszkodzić skórę i oczy. RFLCT twierdzi, że może „chronić” skórę przed uszkodzeniem przez niebieskie światło.

Jednak produkty i roszczenia RFLCT przesuń szybko z powodu braku dowodów naukowych.

Wywiady z ekspertami medycznymi New York Times Wyglądał na podzielonego co do wpływu niebieskiego światła na skórę i zauważył, że może ono mieć zarówno zalety, jak i wady. Jeden lekarz wyraźnie wspomniał, że przeciwutleniacze nie są naukowo udowodnionym sposobem ochrony przed niebieskim światłem. Jest to problem dla RFLCT, ponieważ jego strona internetowa twierdzi, że ochrona jej produktów przed niebieskim światłem pochodzi z „doładowanych przeciwutleniaczy”. Główny naukowiec w Beiersdorf, dużej firmie zajmującej się pielęgnacją skóry, obalić Efekt niebieskiego światła na całej skórze.

ten obecnie Wspomniałeś również, że więcej niebieskiego światła pochodzi ze światła słonecznego, a nie z ekranów cyfrowych. Jedną profesjonalnie zalecaną sugestią był krem ​​przeciwsłoneczny. Jednak strona internetowa RFLCT nie wspomina o żadnym SPF na swoich stronach produktów.

Podczas gdy znani nadawcy byli podekscytowani publikacją jego pracy, odpowiedzi na Twitterze były mniej optymistyczne. Wielu użytkowników wskazało, że niebieskie światło miało niewielki wpływ na skórę, a wielu nazwało RFLCT „oszustwem”.

„Chciałem również powiedzieć, że cała nienawiść, wątpliwości, obawy i krytyka są uzasadnione i uzasadnione” – powiedziała Valkyrie w swojej notatce dźwiękowej. „Całkowicie rozumiem, skąd wszyscy pochodzicie. Byłem również bardzo zdenerwowany i zdezorientowany, gdy zobaczyłem tę stronę i nie było żadnych linków do badań, akredytacji do laboratoriów ani ludzi, którzy pracowali za kulisami, aby zrealizować RFLCT. To bardzo mylące i brakuje mu wielu informacji, ale teraz je aktualizują ”.

Kotaku Sięgnęli po komentarz, ale nie otrzymali natychmiastowej odpowiedzi.

Po przesunięciu niebieskiego światła monituje o Świergot39daph, twitch streamer dalsze przetwarzanie Obawy O linii produktów do pielęgnacji skóry Valkyrae jest na bieżąco. Pomimo jej krytyki 39daph powiedziała, że ​​wierzy, że Walkiry mają właściwe intencje.

„Szczerze, uważam, że to bardzo godne pochwały i godne podziwu, że Ray próbuje oderwać się od gry. Po prostu uważam, że materiał z niebieskim światłem jest nieco wątpliwy. „

READ  Cotygodniowa ankieta: Motorola Edge 30 Ultra kusi aparatem 200 MP, Fusion i Neo też chcą Twojej uwagi