Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piosenkarz Meat Loaf, Meat Loaf, umiera w wieku 74 lat, mając u boku żonę

Dead Love umiera w wieku 74 lat: piosenkarz Bat Out Of Hell, który sprzedał ponad 100 milionów albumów i wystąpił w 65 filmach, od Fight Club po Rocky Horror Picture Show, umiera z żoną Deborah u boku

Reklamy


Amerykańska piosenkarka Met Love, najbardziej znana ze swoich przebojów, w tym Bat Out of Hell, zmarła w wieku 74 lat po sprzedaniu ponad 100 milionów albumów na całym świecie i występowaniu w 65 filmach, ogłosiła dziś jej rodzina.

Piosenkarz, którego prawdziwe nazwisko brzmi Michael Lee Aday, zmarł wraz z żoną Deborah u boku. Przez sześć dekad miał niezwykłą karierę z trylogią Bat Out Of Hell wśród jego najpopularniejszych programów muzycznych.

Singiel I’d Do Anything for Love (But I Won’t Do It) osiągnął pierwsze miejsce w 28 krajach i zdobył nagrodę Grammy. Rocker zagrał także Eddiego w musicalu The Rocky Horror Picture Show.

W 2016 roku został uhonorowany nagrodą Hero Award podczas corocznej Q Music Awards, którą dedykował bohaterom dnia codziennego i wzywał ludzi do „oddawania miłości temu światu”. Jego kariera nie ograniczała się tylko do muzyki, muzyk pojawił się także w serii filmów, w tym w 1999 Fight Club i 1992 Wayne’s World.

Bat Out Of Hell został również zaadaptowany jako musical, napisany przez wieloletniego współpracownika Jima Steinmana i zawierający niektóre z najbardziej lubianych piosenek tego muzyka.

Met Love otwarcie mówił o swoich problemach zdrowotnych, zwłaszcza astmie, przez co upadł na scenie podczas koncertu w Pittsburghu w 2011 roku, a w 2003 roku upadł na Wembley Arena w Londynie i został przewieziony do szpitala. Później zorganizował konferencję prasową w Kensington, aby uspokoić fanów o swoim zdrowiu.

Amerykańska piosenkarka Meat Luv sprzedała ponad 100 milionów albumów na całym świecie i zagrała w 65 filmach.  Nakręcony w 1993 roku

Amerykańska piosenkarka Meat Luv sprzedała ponad 100 milionów albumów na całym świecie i zagrała w 65 filmach. Nakręcony w 1993 roku

Mate Love i jego żona Deborah w Caesar's Palace w Las Vegas w lutym 2008 roku. Była u boku męża, kiedy zmarł

Mate Love i jego żona Deborah w Caesar’s Palace w Las Vegas w lutym 2008 roku. Była u boku męża, kiedy zmarł

Meatloaf z żoną Deborah w hotelu w Kensington w zachodnim Londynie w 2003 roku. Zmarł z nią u boku.

Meatloaf z żoną Deborah w hotelu w Kensington w zachodnim Londynie w 2003 roku. Zmarł z nią u boku.

Amerykański piosenkarz Met Love, którego piosenki zawierały Bat Out of Hell, zmarł w wieku 74 lat, zgodnie z oświadczeniem na jego oficjalnej stronie na Facebooku.

Amerykański piosenkarz Met Love, którego piosenki zawierały Bat Out of Hell, zmarł w wieku 74 lat, zgodnie z oświadczeniem na jego oficjalnej stronie na Facebooku.

„Nasze serca są złamane, gdy ogłaszamy odejście niezrównanego klopsa dziś wieczorem i jego żony Deborah u jego boku” – czytamy w oświadczeniu rodziny Met Love, opublikowanym dziś rano na stronie gwiazdy na Facebooku. Jego córki Pearl i Amanda oraz najlepsi przyjaciele są z nim przez ostatnie 24 godziny.

Jego niesamowita kariera trwała ponad sześć dekad, sprzedając ponad 100 milionów albumów na całym świecie i występując w ponad 65 filmach, w tym Fight Club, Focus, Rocky Horror Picture Show i Wayne’s World. Bat Out of Hell pozostaje jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów.

W poście dodano: „Wiemy, ile znaczy dla tak wielu z was i naprawdę doceniamy całą miłość i wsparcie, gdy przechodzimy przez ten smutny czas, by stracić tak inspirującego artystę i pięknego mężczyznę. Dziękujemy za zrozumienie naszej potrzeby zachowania prywatności w tej chwili. Od jego serca do twojego… nie przestawaj się kołysać! „

Reklamy