Piłka nożna: Argentynka Aimee Martinez nadal wkłada kapcie Francuzowi Kylianowi Mbappe po zdobyciu mistrzostwa świata.

Wybryki Aimee Martinez po zdobyciu przez Argentynę mistrzostwa świata spotkały się z negatywną uwagą. zdjęcie / twitter

Aimee Martinez nadal zachwyca się Francją po historycznym zwycięstwie Argentyny w Pucharze Świata, pozując z lalką w masce Kyliana Mbappe.

Nastąpiło to po tym, jak 30-latek odwrócił głowy po tym, jak zażądał minuty ciszy dla „Mbappe, który zmarł” podczas uroczystości w Argentynie.

Argentyński bramkarz odegrał kluczową rolę, pomagając swojej drużynie osiągnąć historyczne zwycięstwo w finale Pucharu Świata nad Francją w poniedziałek rano czasu wschodniego.

Francuz Mbappe namalował uroczysty obraz po ostatniej serii rzutów karnych, siedząc pokonany na linii bocznej obok aktualnych mistrzów.

Martinez wykonał decydującą i oszałamiającą obronę przed Randallem Kolo Mwani w ostatnich sekundach dogrywki.

Stał się bohaterem dla swoich rodaków podczas rzutów karnych, pokonując Kingsleya Comana i Aureliena Choameniego, a jego drużyna wygrała 4:2 w rzutach karnych.

Jego wybryki po zwycięstwie przyciągnęły jednak negatywną uwagę, a fani nazwali go złym zwycięzcą, sądząc po jego publicznym zachowaniu.

Bramkarz Aston Villi został ukarany za niesportowe zachowanie za wyrzucenie piłki przed rzutem karnym Tchuamene, ale nie zwrócił na to uwagi po położeniu rąk na trofeum.

READ  Piłka nożna Ferenc zremisował z Koreą Południową po obronie oszałamiającego rzutu karnego Vica Easona

Po meczu argentyńskie gwiazdy wzięły udział w świętowaniu w szatni, strzelając m.in. Sergio Aguero.

W jednym klipie mówi się, że Martinez i jego współpracownicy żartobliwie zażądali minuty ciszy, uczestnicząc w konga ze swoimi przyjaciółmi.

Stopper i jego koledzy śpiewali po hiszpańsku: „Minuta ciszy”.

Martinez zamilkł przed swoimi przyjaciółmi, po czym kontynuował: „Lmbappe, który umarł!”

Następnie zwycięskie argentyńskie gwiazdy kontynuowały taniec i śpiew.

W trakcie uroczystości jedna gwiazda została złapana na kamerze, gdy rewelacyjnie wpadała do kosza na śmieci.

Potem nastąpiły dalsze śpiewy i tańce, ponieważ sponsorzy turnieju Budweiser zostawili drużynie mnóstwo butelek po piwie.

Następnie Lionel Messi w dramatyczny sposób wrócił do szatni trzymając sam mundial, wspiął się na stół i wskoczył na niego.

Następnie prezydent, Lionel Scaloni, przybył w argentyńskiej koszulce, szybko przemoczony przez swoich zawodników.

Trzaskały fajerwerki, trąbiły klaksony samochodów, a kibice w patriotycznych niebieskich i białych paradowali ulicami Argentyny po zwycięstwie.

Widok z lotu ptaka z Buenos Aires pokazał niesamowitą liczbę ludzi, którzy zebrali się, aby świętować zwycięstwo reprezentacji narodowej

Nagranie wideo z wysokości 30 000 stóp pokazało, że fani zostali powiadomieni o wyniku i świętowali podczas lotu z Buenos Aires do Madrytu.