Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pijacka kłótnia między dwoma graczami, w której Broncos prowadzili śledztwo

Brisbane przeprowadzi śledztwo w sprawie rzekomej pijackiej walki między Bainem Haasem i Albertem Kelly po opublikowaniu filmu pełnego przekleństw w mediach społecznościowych.

Już potykając się po dwóch prostych porażkach, Broncos pogrążyli się w bardziej dramatycznym niedzielnym wieczorze, kiedy fotosy pokazały parę angażować się w walkę.

Można usłyszeć Haasa wołającego do Kelly w panice, jednocześnie trzymając rękę na gardle i wydaje się, że zadaje cios lewą ręką w głowę Kelly’ego.

Wygląda na to, że klamra na duże pieniądze Broncosów popycha twarz rozgrywającego prawą ręką, podczas gdy słychać zakodowane dźwięki.

Nie jest jasne, kiedy nagranie zostało nagrane, ponieważ Kelly nie wykazywał śladów kontuzji stopy, której doznał w sobotniej przegranej z Warriors.

Rzecznik Broncos powiedział: „Sprawa została przekazana do Jednostki ds. Uczciwości Narodowego Stowarzyszenia Poszukiwań, a klub przeprowadzi dalsze dochodzenie w tej sprawie”.

To nie pierwszy raz, kiedy Haas wpakował się w kłopoty w klubie.

22-latek otrzymał w zeszłym roku zobowiązanie do dobrego postępowania w związku z kłótnią z policją w Tweed Heads, gdzie został oskarżony o zastraszanie funkcjonariuszki.

Został ukarany grzywną w wysokości 50 000 $ przez NRL i zawieszony na trzy mecze.

Nastąpiło to po tym, jak NSW State of Origin zawiesiło również wsparcie dla czterech gier na początku 2019 r. za brak współpracy w dochodzeniu NRL Integrity Unit.

Incydent nie jest też pierwszą konfrontacją między obecnymi graczami Broncos po tym, jak Jordan Rickey i Tom Flegler zaangażowali się w konfrontację pod koniec ubiegłego sezonu.

READ  Asystent trenera Hurricane potwierdza: „Mamy Covid w środowisku”