Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierwszy zwiastun Shang-Chi Marvela przywołuje sztuki walki superbohaterów

Marvel Studios zdobyło sławę w świecie telewizji dzięki WandaVision I Sokół i Zimowy ŻołnierzAle gra filmowa nie została zapomniana. Czarna Wdowa Pojawia się (w końcu) w lipcu, a wkrótce potem pojawi się kolejna partia MCU. Po opóźnieniu spowodowanym blokadą pandemii, Shang Qi i legenda dziesięciu pierścieni Pojawia się we wrześniu i jest to zwiastun, który to potwierdza.

Relative Newcomer Championship Simo Liu W roli tytułowej w filmie znajdzie się supermocny artysta sztuk walki Shang-Chi, który walczy z organizacją Dziesięciu Pierścieni, widoczną wcześniej w oryginale. Człowiek z żelaza. Chociaż plagiat jest włączony Iron Man 3 Prawdziwa wersja Mandaryna będzie głównym złoczyńcą filmu. Chiński aktor Tony Leung pełni rolę Okwafiny.

Shang-Chi powstał w latach 70. mniej więcej w tym samym czasie, co inny kolega sztuk walki Marvel Iron Fist. Po tym, jak Marvel wyjątkowo nie udało się wprowadzić Iron Fist do ciągłości Netflix-Marvel, Shang Qi To trochę film korygujący, film z udziałem chińskich aktorów, wyprodukowany przez Asian American Voices. Film został napisany przez chińsko-amerykańskiego scenarzystę Dave’a Callahama (Wonder Woman 1984Destiny Daniel Creighton, w reżyserii azjatycko-amerykańskiego reżysera.Tylko litość).

Shang Qi i legenda dziesięciu pierścieni W kinach od 3 września 2021 roku.

READ  Dziennik Alana Rickmana ujawnia, dlaczego postanowił zostać w Harrym Potterze po próbie rzucenia palenia