Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierwszy drugorzędny znak, który możesz mieć Omicron, pokazuje się kilka dni po ich podniesieniu

Pierwszy drugorzędny znak, który możesz mieć Omicron, pokazuje się kilka dni po ich podniesieniu

Ponieważ przypadki Covid nadal rozprzestrzeniają się w całym kraju, eksperci zidentyfikowali wspólne wczesne objawy, na które należy zwrócić uwagę.

Północny wschód ma obecnie jedne z najwyższych wskaźników infekcji w Wielkiej Brytanii, a wszystkie siedem regionów władzy uważa się obecnie za „czarne punkty” dla Covid.

Ale objawy rejestrowane przez pacjentów z Zmienna Omikrona Może różnić się od kaszlu i wysokiej temperatury, czego ludzie szukali na początku epidemii.

Przejdź tutaj, aby uzyskać najnowsze aktualizacje dotyczące koronawirusa i najświeższe wiadomości dotyczące Covid-19

Wiele osób zgłasza wiele objawów podobnych do przeziębienia we wczesnych stadiach Korona wirus.

Obecnie uważa się, że w szczególności jeden objaw jest powszechnym wczesnym objawem omikronu, zgodnie z danymi z RPA, gdzie szczep został odkryty po raz pierwszy: Liverpool Echo raporty.

Dr Ryan Noach, dyrektor generalny Discovery Health z RPA, powiedział niedawno, że najczęstszym wczesnym objawem było swędzenie gardła.

Objawy związane z gardłem znalazły się również w pierwszej piątce zidentyfikowanej przez największe na świecie badanie objawów Covid przeprowadzone za pośrednictwem aplikacji Zoe.

Pięć najczęstszych objawów zgłaszanych w aplikacji Zoe to:

  1. Katar
  2. Bół głowy
  3. zmęczenie (łagodne lub ciężkie)
  4. kichanie
  5. ból gardła

Profesor Tim Spector, współzałożyciel aplikacji, powiedział, że objawy związane z wcześniejszymi wariantami Covid-19, takie jak gorączka lub utrata węchu i smaku, występowały rzadziej niż wcześniej.

Profesor powiedział również w filmie na YouTube, że wiele osób zgłaszało nudności we wczesnych stadiach infekcji omikronem.

Uporczywy kaszel, ochrypły głos i niezwykłe bóle mięśni zostały zidentyfikowane przez aplikację Zoe jako objawy Covid.

Dane z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Republiki Południowej Afryki – gdzie po raz pierwszy zidentyfikowano Omicron – sugerują, że ludzie mogą odczuwać ból w dolnej części pleców we wczesnych stadiach infekcji Omicronem.

READ  „Chcemy pozytywnej akcji przeciwko eksploatacji konstrukcji w Unii Europejskiej” - EURACTIV.com

Aby codziennie otrzymywać najnowsze wiadomości lokalne w Twojej okolicy prosto do swojej skrzynki odbiorczej, przejdź tutaj, aby zapisać się do naszego bezpłatnego biuletynu