Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Peter Kay droczy się z „wielkim ogłoszeniem”, dziękując fanom za „niesamowite” występy na trasie koncertowej w Manchesterze

Peter Kay drażnił się z fanami „wielkim ogłoszeniem” w czwartek po sukcesie jego koncertów w Manchesterze.

49-letni zabawny mężczyzna wyruszył w tym miesiącu w ogromną trasę koncertową obejmującą 110 randek i grał dla ogromnej publiczności w Manchesterze, 26 mil od jego rodzinnego miasta Bolton.

W środę na Twitterze Peter — który wzruszył się podczas swojej premiery — podziękował fanom za wsparcie.

NAJBLIŻSZE: Peter Kay drażnił się z fanami nadchodzącym „wielkim ogłoszeniem” w czwartek po sukcesie jego koncertów w Manchesterze

„Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy byli na premierach w Manchesterze” – napisał. To było niesamowite być częścią tego błogiego doświadczenia.

Każdy zasługuje na odrobinę radości. Więcej w przyszłości!

„Wielkie ogłoszenie PS w czwartek w Sara Cox Drivetime Show tuż przed 18:00.”

Fani szybko zaczęli zgadywać, co to może być zapowiedź, a wielu trzymało kciuki, że Peter ogłosi więcej dat tras koncertowych.

Oświadczenie: w środę na Twitterze Peter — który wzruszył się podczas swojej premiery — podziękował fanom za wsparcie

Oświadczenie: w środę na Twitterze Peter — który wzruszył się podczas swojej premiery — podziękował fanom za wsparcie

WYCIECZKA: 49-letni zabawny mężczyzna wyruszył w tym miesiącu w ogromną trasę koncertową obejmującą 110 randek i zagrał dla ogromnej publiczności w Manchesterze, 26 mil od jego rodzinnego miasta Bolton (na zdjęciu w 2010 r.)

WYCIECZKA: 49-letni zabawny mężczyzna wyruszył w tym miesiącu w ogromną trasę koncertową obejmującą 110 randek i zagrał dla ogromnej publiczności w Manchesterze, 26 mil od jego rodzinnego miasta Bolton (na zdjęciu w 2010 r.)

„Mam nadzieję, że randka w Newcastle”, powiedział jeden z użytkowników Twittera, podczas gdy inny dodał: „Liczę na żywo, abyśmy wszyscy mogli to zobaczyć!”

Inny napisał: „Naprawdę mam nadzieję, że w Glasgow lub Edynburgu będzie więcej dat”.

Peter był wzruszony do łez, gdy otrzymał owację na stojąco w AO Arena w Manchesterze na początku tego miesiąca.

Kiedy spotkał się z entuzjastycznym aplauzem, w całej sali rozbrzmiewały śpiewy jego imienia, co skłoniło go do otarcia łez, podczas gdy jego wybawcy nadal wiwatowali.

READ  Abbey Clancy i Peter Crouch odnawiają przysięgę małżeńską podczas „magicznej” ceremonii na plaży na Malediwach

– Och, trochę będziesz za mną tęsknił – powiedział. „Piękny Manchester, doprowadziłeś mnie do płaczu. Nie mogę uwierzyć, że płakałem, skąd się wzięły te wszystkie uczucia?”

Reakcja: Fani szybko zaczęli zgadywać, jakie może być ogłoszenie, a wielu fanów trzyma kciuki, że Peter ogłosi więcej dat tras koncertowych.

Reakcja: Fani szybko zaczęli zgadywać, jakie może być ogłoszenie, a wielu fanów trzyma kciuki, że Peter ogłosi więcej dat tras koncertowych.

Komik Peter był w dużej mierze nieobecny w oczach opinii publicznej przez ostatnie cztery lata, a Peter Kay Live Tour o trafnej nazwie jest jego pierwszą trasą na żywo od 2010 roku, kiedy to ustanowił rekord Guinnessa za największą sprzedaż, grając w „Co więcej”. Ponad 1,2 miliona osób.

Powrót Petera został ogłoszony podczas Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! w ITV w zeszłym miesiącu.

Powiedział: „Dobrze jest wrócić do tego, co kocham najbardziej, czyli komedii stand-up, a jeśli kiedykolwiek był czas, kiedy ludzie musieli się śmiać, to teraz”.

„A przy kosztach życia na rekordowo wysokim poziomie, bilety zaczynają się od 35 funtów – tyle samo, co podczas mojej poprzedniej trasy koncertowej w 2010 roku”.

Po Manchesterze Peter wystąpi w takich miejscach jak Birmingham, Liverpool, Sheffield, Belfast, Newcastle, Glasgow i Dublin.

Jego bieg zakończy się 11 sierpnia 2023 roku w Sheffield Utilita Arena.

WZRUSZONY: Peter był wzruszony do łez, gdy otrzymał owację na stojąco w AO Arena w Manchesterze na początku tego miesiąca

WZRUSZONY: Peter był wzruszony do łez, gdy otrzymał owację na stojąco w AO Arena w Manchesterze na początku tego miesiąca

Po ogłoszeniu oficjalna strona gwiazdy zdawała się chwilowo ulegać awarii w związku ze wzrostem ruchu internetowego.

Plakat wydarzenia przedstawiał Petera trzymającego tabliczkę z napisem „Lepiej późno niż wcale” i opisywał bilet na jego występy jako „idealny prezent na Boże Narodzenie”.

Trzymając się z dala od centrum uwagi przez ostatnie cztery lata, Peter wrócił na scenę w sierpniu 2021 r., aby wziąć udział w dwóch specjalnych wydarzeniach charytatywnych, aby zebrać pieniądze dla Laury Nuttall, która miała 20 lat i cierpiała na agresywny rodzaj raka mózgu zwany glejakiem. . .

READ  The Power of Nature: burzliwy występ Mela Gibsona tylko powstrzymuje ten już kiepski bałagan

Nastąpił również krótki powrót w styczniu 2021 r., Kiedy pojawił się w BBC Radio 2, aby porozmawiać z Kat Daily – która zastępowała go po odejściu Grahama Nortona – o jego miłości do muzyki, mixtape’ów i Mamma Mia.

Niespodziewanie pojawił się także w programie charytatywnym dla swojego serialu Car Share w 2018 roku.

Peter odwołał swoją ostatnią trasę koncertową w grudniu 2017 roku, powołując się na „nieoczekiwane okoliczności rodzinne”.

TIME-OUT: Peter wycofał się z życia publicznego w 2017 roku, kiedy odwołał masową 14-miesięczną trasę koncertową z powodu

TIME-OUT: Peter wycofał się z życia publicznego w 2017 roku, kiedy odwołał masową 14-miesięczną trasę koncertową z powodu „nieoczekiwanych okoliczności rodzinnych”

Oczekiwano, że ojciec dwójki dzieci zarobi do 40 milionów funtów na goszczeniu 109 nocy od kwietnia 2018 do marca 2019 w miastach takich jak Glasgow, Birmingham, Manchester, Londyn i Dublin.

Powiedział wówczas: „Z powodu nieprzewidzianych okoliczności rodzinnych głęboko żałuję, że muszę anulować wszystkie moje nadchodzące projekty zawodowe.

To niestety obejmuje moją nadchodzącą trasę improwizacji, występy Dance for Life i wszelkie zobowiązania związane z pracą na żywo.

Przepraszam. Ta decyzja nie została podjęta lekko i jestem pewien, że zrozumiecie, że moja rodzina zawsze powinna być na pierwszym miejscu.

Zachwycał publiczność jeszcze w październiku, kiedy podobno zagrał „tajny” koncert komediowy dla wybranej publiczności.

Peter pojawił się w teatrze w Salford w październiku i miał „nowy materiał” dla szczęśliwych widzów, którzy zostali zaproszeni do udziału.

Paula, fanka komika, podzieliła się na Twitterze swoimi doświadczeniami z seksownych „tajnych” programów.

Napisała: „Omg właśnie była na tajnej imprezie z Peterem Kayem w The Lowry. Najlepsza noc w moim życiu, ten facet to legenda. Odblokowane telefony, tajne zbieranie biletów i wiele więcej. wciąż brzęczy.