Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paul Mescal ma na sobie turkusową kurtkę z szerokimi ramionami na gali Film Independent Spirit Awards 2023.

Paul Mescal ma na sobie turkusową kurtkę z szerokimi ramionami na gali Film Independent Spirit Awards 2023.

Paul Mescal popisał się swoim ostrym wyczuciem stylu, gdy przybył w sobotę na galę Film Independent Spirit Awards 2023 w Santa Monica w Kalifornii.

27-letni irlandzki aktor włożył turkusową marynarkę z szerokimi ramionami i dużymi klapami na białym topie z głębokim dekoltem.

Miał na sobie luźne czarne spodnie połączone z parą szpiczastych butów tego samego koloru.

Wyglądał na zrelaksowanego, gdy stał przed ceremonią i trzymał ręce w kieszeniach.

Gwiazda filmowa jest nominowana w kategorii Best Leading Performance za rolę Caluma w Aftersun.

Napastnik mody: Paul Mescal, lat 27, popisał się swoim ostrym wyczuciem stylu, gdy przybył w sobotę na galę Independent Spirit Film Awards 2023 w Santa Monica w Kalifornii.
In Style: Irlandzki aktor założył turkusową marynarkę z szerokimi ramionami i dużymi klapami na białej bluzce z głębokim dekoltem.

Dzieje się tak po tym, jak Paul wziął udział w lunchu nominowanych do nagrody Film Independent Spirit Awards 2023 w Santa Monica w zeszłym miesiącu.

Paul znalazł się wśród gwiazd niedawno nominowanych do nagrody Best Gongs podczas tegorocznych Olivier Theatre Awards w Wielkiej Brytanii.

Zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za rolę w nowej adaptacji scenicznej Tramwaju zwanego pożądaniem. Paweł jest pierwszym kandydatem.

Zmierzy się z Paulem Davidem Tennantem dla Good, Tomem Hollanderem dla Patriots, Rafe’em Spallem dla To Kill A Mockingbird i Gilesem Terrerą dla Blues For An Alabama Sky.

Gwiazda niedawno uderzyła „przerażającego” fana, który dotknął jego tyłka, kiedy zgodził się zrobić z nią zdjęcie.

Chociaż większość spotkań z fanami uważał za „naprawdę urocze”, zdarzały się również sytuacje, w których czuł się nieswojo.

Opowiedział o niedawnym doświadczeniu, kiedy kobieta poprosiła go o zdjęcie przed teatrem Almeida w Londynie, gdzie występował w przedstawieniu Street Car Named Desire.

Powiedział ES Magazine: „Kiedy jej pokazaliśmy, położyła rękę na moim tyłku.

Jakość gwiazdy: włożył parę workowatych czarnych spodni połączonych z parą butów ze szpiczastymi palcami w tym samym odcieniu.
Sprawił, że był swobodny: wyglądał na zrelaksowanego, gdy stał przed ceremonią z rękami w kieszeniach

Myślałem, że to przypadek, więc bardzo mi się podobało [moved away] Ale ręka poszła za nim. Pamiętam, że byłem zdenerwowany i czułem złość.

Odwróciłem się do niej i powiedziałem: „Co robisz? Zdejmij dupę”.

„Ostatnią rzeczą, jaką chcę zrobić, jest wywołanie kogoś przed sceną – jest to niewygodne dla wszystkich zaangażowanych – ale tak naprawdę nie poszło dobrze”. To było takie straszne, przerażające.

READ  `` Tajemnicze zwierzę bez głowy '' na drzewie wywołuje w Polsce przerażenie, okazuje się `` rogalikiem ''

’97 proc [fame] Naprawdę fajnie — a potem trzy procent to ktoś, kto łapie cię za**.

Historia sukcesu: Gwiazda filmowa była nominowana w kategorii Najlepszy pierwszoplanowy występ za rolę Caluma w Aftersun
Strike poza: Paul jest widziany z gwiazdami Afterson (LR) Charlotte Wells i Frankiem Curio oraz reżyserem Barrym Jenkinsem

Paul stał się powszechnie znany, kiedy zagrał Connella w telewizyjnej adaptacji powieści Sally Rooney Zwyczajni ludzie w 2020 roku i przyznał, że uważał, że uwaga ta była „trochę obraźliwa” i czuł się nieswojo, widząc, że jest postrzegany jako bicie serca.

Powiedział: „Tak jak miałem tę kobietę, która powiedziała, że ​​ma moje nagie zdjęcie, zrzut ekranu z serialu, jako tapetę na swoim telefonie. Wielki fan, ale wydawało się to takie dziwne. Nie podobało mi się to.

Kiedy ukazał się Zwyczajni ludzie, zainteresowanie było trochę zastanawiające.

„To było jak„ To szalone **** ”. Teraz jest mi z tym trochę wygodniej.

Wschodząca gwiazda: Paul znalazł się wśród gwiazd niedawno nominowanych do nagrody Best Gongs podczas tegorocznej edycji UK Olivier Theatre Awards