Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Partnerstwo SCHOTTEL i Bota Technik w Polsce

Partnerstwo SCHOTTEL i Bota Technik w Polsce

Niemiecka specjalistka ds. płatności SCHOTTEL i polska firma Bota Technik podpisały umowę o współpracy w obszarach obsługi posprzedażowej i nowej sprzedaży od 1 stycznia 2025 r. W tym dniu Bota przejmie nowy biznes sprzedażowy w Polsce od starego agenta SCHOTTEL PHU Afra, przy czym oczekuje się, że obsługa posprzedażowa Bota produktów SCHOTTEL rozpocznie się wcześniej.

Bota Technik świadczy usługi wsparcia technicznego w zakresie morskich układów napędowych, od silników po skrzynie biegów, wały i śmigła. Obiekty firmy zlokalizowane są w obszarze offshore Zatoki Gdańskiej nad Morzem Bałtyckim.

„Umowa serwisowa z firmą Bota pozwala nam teraz oferować naszym polskim klientom krótkie trasy transportu w celu napraw i prac warsztatowych. Bota będzie dysponować personelem przeszkolonym przez firmę SCHOTTEL, a także bezpośrednim wsparciem OEM” – wyjaśnia Michael Sabel, kierownik działu serwisu terenowego i napraw. W SCHOTTEL.

„To partnerstwo stanowi dla nas ważny kamień milowy i otwiera nowe możliwości dla naszych klientów” – mówi Andrzej Kazmierzak, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Botha „Jako autoryzowany usługodawca SCHOTTEL jesteśmy zobowiązani do podnoszenia jakości naszych usług i zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klientów.”

READ  Po śmierci czterech osób Polska obwinia Białoruś o falę emigracji Wiadomości z Europy