Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto porównanie sprzedaży Diamond & Pearl Remake z poprzednim Pokemon Switchem i premierą 3DS w Japonii

Zdjęcie: Nintendo

Wczoraj Famitsu opublikował plik Najnowsze plany gry – ujawnić Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl Jeśli chodzi o Nintendo Switch, to w Japonii zaczyna się niesamowity początek, z 1 395 642 egzemplarzami przekonwertowanymi w ciągu zaledwie trzech dni.

Liczba ta została oparta wyłącznie na zakupach w sklepach, co oznacza, że ​​te tytuły są teraz drugą największą grą wydaną na Switchu w Japonii. Udało im się nawet wybić miecz i tarcza pokemon po wydaniu, który sprzedał 1 364 544 milionów sztuk po wydaniu w Japonii.

Jeśli zastanawiasz się, jak ta premiera wypada w porównaniu z innymi weekendami otwarcia Pokemonów w Japonii, teraz moderator Serebii.net udostępnił pewne dane o sprzedaży fizycznej – podkreślając wyprzedaż poprzednich gier Pokémon na 3DS i Switch. Podczas gdy najnowszym wydaniom udało się przewyższyć Let’s Go, starsze tytuły 3DS wciąż są przed nami.

Inauguracyjna sprzedaż diamentów i pereł pochodzących z recyklingu w Japonii położyła je w tyle Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty (Sprzedawany w okolicy 1 880 626 egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni). W Wielkiej Brytanii regeneracje również zdominowały listy przebojów – i stały się Drugie co do wielkości krajowe uruchomienie funduszu roku.

Czy przyczyniłeś się do sukcesu sprzedaży najnowszych gier Pokémon na Switch? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Konsole PS5 i Xbox są już dostępne w ramach Walmart Plus