Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

30 nadchodzących gier Nintendo Switch, na które czekamy

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Zbliżamy się do końca 2021 roku, ponieważ w tym roku na Switchu pojawiły się świetne gry. Prawdą jest również, że kilka wielkich nazwisk przeniosło się do 2022 roku – co zrozumiałe – ale wciąż jest kilku mocnych uderzeń przed dzwonkiem 31 grudnia.

Poniżej zaktualizowaliśmy naszą listę i zaokrągliliśmy trzydzieści największych gier Switch, na które czekamy – zarówno pozostałe gry, na które czekaliśmy w ostatnim miesiącu 2021 roku, jak i wszystkie wielkie gry, które pojawią się w 2022 roku. Pełna gama ofert AAA od pierwszej imprezy po obiecujące Indie. W tym roku pozostało jeszcze kilka wielkich nazwisk, więc mamy nadzieję na kilka niespodzianek, gdy zbliżamy się do wakacji (trzymamy kciuki!).

mieliśmy Dużo Jeden z najlepszych tytułów do tej pory w tym roku z polubieniami Super Mario 3D World + Bowser FuryI Odważnie domyślny III Powstanie łowców potworówI nowa przystawka pokemonaI Klub detektywów FamicomI Gra budowlana garażuI Mario Golf: Super RushI Tony Hawk 1 + 2I Desigaia 6I Historie łowców potworów 2I Zelda: Skyward Sword HDI WarioWare: Zbierz to razem! I Strach Metroid *To samo* – Plus mnóstwo świetnych tytułów niezależnych. Pozostało już tylko kilka tygodni, więc przed końcem roku wciąż jest na co czekać.

Przyjrzyjmy się więc najbardziej wyczekiwanej grze na Switcha…

Akademia Big Brain: Mózg kontra mózg (Switch)Akademia Big Brain: Mózg kontra mózg (Switch)

wydawca: Nintendo

Data publikacji: 3 grudnia 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 3 grudnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

Reklamuj się w Cichy czwartek na początku wrześniaSeria Big Brain Academy – Trochę bardziej zrelaksowany brat wiek mózgu / trening mózgu Z epoki Nintendo DS – w grudniu z Akademia Big Brain: Brain vs. Brain na przełączniku.

Dzięki zaklęciom opartym na mózgu dla czterech graczy będziesz mógł również walczyć z mózgami z całego świata za pośrednictwem nowego trybu online, w którym rzucasz wyzwanie danym o duchach innych ludzi w scenariuszu „mózg kontra mózg”. to się skończyło 3 grudnia Wygląda na przyzwoitą rodzinną taryfę na święta.

READ  Amerykański Departament Sprawiedliwości otwiera dochodzenie antymonopolowe w sprawie miękkiego limitu płac Overwatch League, „podatku od salda konkurencyjnego”
Disney Magical World 2: Enchanted Edition (Switch)Disney Magical World 2: Enchanted Edition (Switch)

wydawca: Bandai Namco

Data publikacji: 3 grudnia 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 3 grudnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

To kolorowa, zdrowa i ekscytująca przygoda inspirowana parkami rozrywki Disneya oraz ogromną obsadą postaci i dodatków. Ten film zawiera obszary inspirowane filmami takimi jak Kraina Lodu i Mała Syrenka, przynoszące wyszukane efekty wizualne i wszystkie DLC z oryginalnego 3DS; Warto 3 grudnia.

Life is Strange: True Colors (Switch eShop)Life is Strange: True Colors (Switch eShop)

wydawca: Square Enix Europa / Deweloper: Gry z dziewięcioma taliami

Data publikacji: 7 grudnia 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 7 grudnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

Problem niewytłumaczalnego braku spin-offu Life Is Strange na Switchu został rozwiązany – Square Enix Europe oferuje jedno i drugie Życie jest dziwne: prawdziwe kolory I Kolekcja Life Is Strange Remastered do konsoli Nintendo w tym roku.

True Colors miało pojawić się 10 września wcześniej Opóźniony – Wygląda na to, że nadchodzi 7 grudnia obecnie. Mam zestaw Remastered zapłacono 2022.

Pętla bohatera (Przełącz eShop)Pętla bohatera (Przełącz eShop)

wydawca: cyfrowe plecy / Deweloper: cztery kwarty

Data publikacji: 9 grudnia 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 9 grudnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

Reklamuj się w ramach Światowa premiera Nintendo Independent w sierpniu 2021I pierścień bohatera To strategiczna gra RPG z areną czasu, która pojawi się na Switchu, w której wędrujesz w proceduralnie generowanym wyglądzie, walcząc z potworami i wyczerpując energię i zasoby w miarę postępów.

Wygląda ponuro, ale został wydany w marcu 2021 roku na platformach PC, a jego gry karciane i oldskulowa estetyka są bardzo cenione. Dowiemy się, o co to całe zamieszanie 9 grudnia.

Loch kieszonkowy Shovel Knight (Switch eShop)Loch kieszonkowy Shovel Knight (Switch eShop)

wydawca: gry w klubie jachtowym

Data publikacji: 13 grudnia 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 13 grudnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

Shovel Knight to gra, która słusznie zdobyła świetne recenzje i ogromną rzeszę fanów, z mnóstwem aktualizacji, które sprawiają, że jest to ogromna platformówka i gra akcji. Po prawie niezliczonych epizodach w innych grach, teraz otrzymujemy nowy – Łopata rycerska do lochów – Z odrobiną wcielania się w głównego bohatera i rozszerzoną obsadą.

READ  Potwory mogły zebrać 200 milionów dolarów w rekordowym finansowaniu gier z serii A

Mechanika bitwy wprowadzi zagadkę i „szarpnięcie” do miksu 13 grudnia.

OlliOlli World (Przełącz eShop)OlliOlli World (Przełącz eShop)

Deweloper: Rolka7

Data publikacji: Czwarty kwartał 2021 r. (Stany Zjednoczone Ameryki)

Zapowiedziany latem ten wygląd to zupełnie inny wygląd serii po sukcesie dwóch oryginalnych meczów. Po raz kolejny będziesz jeździć na deskorolce przez wymagające kursy i wykonywać wszelkiego rodzaju zgrabne triki, ale tym razem w bardzo kolorowym świecie z przerobionym stylem wizualnym. Zapewni to bardzo potrzebną ciepłą pogodę, kiedy przybędzie Tej zimy.

Pillars of Eternity II: Deadfire (Switch eShop)Pillars of Eternity II: Deadfire (Switch eShop)

wydawca: obsydianowa rozrywka / Deweloper: obsydianowa rozrywka

Data publikacji: 2020 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 2020 (Wielka Brytania/UE)

obsydian filary wieczności Podnieś zgaszony płomień Brama Baldura Kilka miesięcy temu obie te gry są dostępne do grania na ulubionej hybrydzie Nintendo. Pillars of Eternity II: Dead End Wkrótce i ustawić pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej gry. Jest dostępny na PS4 i Xbox One od stycznia 2020 r., choć miał swój własny problemy z wydajnością na tych klawiszach. Mamy nadzieję, że dodatkowy czas, jaki zajmie port przełącznika, rozwiąże wszelkie ważne problemy.

Oczekiwano, że nadejdzie na początku 2021 roku, chociaż to okno zostało utracone. Jesteśmy tak zakręceni, że zobaczymy to przed końcem roku.

Historia sportowa (Switch eShop)Historia sportowa (Switch eShop)

wydawca: gry na pasku bocznym / Deweloper: gry na pasku bocznym

Data publikacji: Do ogłoszenia

pierwszy ogłoszony W grudniu 2019 r. do wydania w połowie 2020 r., ta wczesna, ekskluzywna część Switch historia golfa byłam opóźnienie Mamy nadzieję, że pojawi się hybrydowa sportowa gra RPG od Sidebar Games Gdzieś w 2021 r.. Jeśli Historia sportowa Coś takiego jak zabawa Mario Golf– Zainspirowany oryginałem, będzie więcej niż wart czekania.