Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TSX:CSU

Oto dlaczego uważamy, że Constellation (TSE: CSU) jest wart obejrzenia

Oczywiście wielu inwestorów, zwłaszcza tych, którzy są nowicjuszami w tej grze, woli kupować udziały w „gorących” akcjach z dobrą historią, nawet jeśli te firmy tracą pieniądze. Ale jak powiedział Peter Lynch Jeden na Wall Street, „Strzały z dystansu prawie się nie opłacają”.

Z drugiej strony, jeśli lubisz firmy, które mają przychody, a nawet zyski, możesz być zainteresowany Program konstelacji (TSE: CSU). Nie mówię, że akcje są dziś niedowartościowane; Nie mogę jednak pozbyć się szacunku rentowności samej firmy. Przegrani zawsze ścigają się z czasem, aby osiągnąć równowagę finansową, ale czas jest często przyjacielem dochodowej firmy, zwłaszcza jeśli się rozwija.

Sprawdź naszą najnowszą analizę oprogramowania Constellation

Jak szybko rozwija się oprogramowanie Constellation?

Jak powiedział mi kiedyś jeden z moich mentorów, cena akcji zależy od zysku na akcję (EPS). Dlatego jest wielu inwestorów, którzy chcą kupować udziały w spółkach, które rosną na EPS. W ciągu ostatnich trzech lat Constellation Software zwiększał zysk na akcję o 9,2% rocznie. To dobre tempo wzrostu, jeśli można je utrzymać.

Dokładne rozważenie wzrostu przychodów i wzrostu EBIT może pomóc w sformułowaniu obrazu trwałości niedawnego wzrostu zysków. Akcjonariusze Constellation Software mogą ufać, że marże EBIT wzrosły z 15% do 18%, a przychody rosną. Wspaniale jest widzieć z obu powodów.

Poniższy wykres przedstawia postępy w dolnej i górnej linii firmy w czasie. Aby zobaczyć rzeczywiste liczby, kliknij wykres.

TSX: Data zarobków i przychodów CSU 16 maja 2021 r

Ponieważ przez cały czas żyjemy w teraźniejszości, nie mam wątpliwości, że przyszłość jest ważniejsza niż przeszłość. Dlaczego więc nie sprawdzić tego interaktywnego wykresu przedstawiającego przyszłe szacunki EPS dla oprogramowania Constellation?

Czy znawcy Constellation są kompatybilni ze wszystkimi współtwórcami?

Ponieważ oprogramowanie Constellation Software ma wartość rynkową 37 miliardów dolarów CAD, nie spodziewamy się, że osoby wewnętrzne będą posiadać duży procent udziałów. Pocieszamy się jednak tym, że są inwestorem w firmie. W rzeczywistości zainwestowali w nie lśniącą górę bogactwa, obecnie wycenianego na 2,5 miliarda dolarów. To sugeruje mi, że kierownictwo przy podejmowaniu decyzji będzie brało pod uwagę interesy akcjonariuszy!

READ  Założyciel Patagonii przekazuje 3 miliardy dolarów na cele środowiskowe: „Ziemia jest teraz naszym jedynym udziałowcem”

Czy powinieneś dodać Constellation do swojej listy życzeń?

Jak wspomniałem wcześniej, Constellation Software to rozwijająca się firma, co chciałbym zobaczyć. Tak jak polerowanie sprawia, że ​​sztućce są wytwarzane, tak wysoki poziom własności wewnętrznej wzmacnia mój entuzjazm dla tego rozwoju. Na przykład podoba mi się ta mieszanka. Więc tak, uważam, że warto śledzić akcje. Zanim zrobisz następny krok, musisz wiedzieć więcej 2 Znaki ostrzegawcze dotyczące oprogramowania Constellation To odkryliśmy.

Oczywiście możesz (czasami) dobrze sobie radzić z zakupami zapasów błędny Rosnące zyski i Nie Znawcy muszą kupować akcje. Ale jako rozwijający się inwestor zawsze lubię sprawdzać, które firmy akt Te cechy. Możesz uzyskać dostęp do bezpłatnej ich listy tutaj.

Należy pamiętać, że transakcje wewnętrzne omówione w tym artykule odnoszą się do transakcji, które należy zgłaszać w odpowiedniej jurysdykcji.

Awans
Handlując akcjami lub innymi inwestycjami, korzystaj z platformy, którą wielu uważa za profesjonalny portal do globalnego rynku, Interaktywni mediatorzy. Otrzymujesz najniższy koszt * handlu akcjami, opcjami, kontraktami futures, forex, obligacjami i funduszami na całym świecie z jednego zintegrowanego konta.

Ten artykuł autorstwa Simply Wall St ma charakter ogólny. Nie stanowi rekomendacji kupna lub sprzedaży akcji ani nie bierze pod uwagę Twoich celów czy kondycji finansowej. Naszym celem jest dostarczenie ukierunkowanej, długoterminowej analizy opartej na podstawowych danych. Należy pamiętać, że nasza analiza może nie obejmować najnowszych reklam firmy, które uwzględniają cenę lub są ogólne. Wall Street po prostu nie ma pozycji w żadnej z notowanych akcji.
*Interaktywni brokerzy są uznawani za najtańszych brokerów przez StockBrokers.com Annual Online Review 2020

Czy masz uwagi dotyczące tego artykułu? Martwisz się o zawartość? pozostajemy w kontakcie Bezpośrednio u nas. Ewentualnie napisz do zespołu redakcyjnego (at) po prostu wallst.com.

READ  Najsilniejszy biznes w Wielkiej Brytanii od czerwca, prowadzony przez sektor podróży i wypoczynku; Podwyżka cen - biznes na żywo | Biznes