Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Oszukana” Meghan myślała, że ​​jest w rankingu wyżej niż Beckham |  mój |  Aktualności

„Oszukana” Meghan myślała, że ​​jest w rankingu wyżej niż Beckham | mój | Aktualności

MEGHAN Markle została skrytykowana za „absurdalne” posunięcie przed powrotem księżnej Kate do opinii publicznej w „Trooping the Colour”.

Wygląda na to, że Meghan wysłała nowe produkty American Riviera Orchard bliskiemu przyjacielowi księcia Harry’ego, Nacho Figuerasowi, który zamieścił ich zdjęcia w swoich Instagram Stories na kilka godzin przed obchodami urodzin króla.

Na ulotkach znajdował się dżem malinowy z etykietą wskazującą, że jest to tylko jeden z dwóch wyprodukowanych słoików oraz ciastka dla psów.

Komentator królewski Richard Fitzwilliams powiedział The Sun: „Meghan i Harry doskonale wiedzą, że wszystko, co robią, jest monitorowane przez prasę. A pomysł, że zrobiliby coś w dniu Trooping the Color. To znaczy, jest dość absurdalny”.

„Na etykiecie na słoiku jest napisane dwa na dwa, jeśli ona wyśle ​​tylko dwa słoiki, jaki to ma sens? Nie sądzę, żeby to zostało przemyślane. To nie ma żadnego PR-owego sensu. To śmieszne”.

Fitzwilliams skrytykował także parę za to, że „nigdy nie przejmowała się” królewskim protokołem. „Żaden z jej doradców ds. PR nie doradzał Meghan, aby to robiła. To trochę żart” – powiedział.

„To bardzo dziwne, gdyby właśnie wysłała dżem przyjaciółce, powinna była poprosić go, aby go nie rozprowadzał, w przeciwnym razie najwyraźniej by ich to rozśmieszyło”.

READ  Dwayne Johnson zaprosił gwiazdę „Mumia powraca”, Brendana Frasera, aby zabrał do domu Oscara za „Whale”