Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Moss emanuje elegancją w halkowej sukience, gdy wspiera przyjaciółkę Naomi Campbell na jej otwarciu V&A

Kate Moss emanuje elegancją w halkowej sukience, gdy wspiera przyjaciółkę Naomi Campbell na jej otwarciu V&A

Kate Moss promieniowała elegancją, gdy wspierała swoją przyjaciółkę Naomi Campbell podczas otwarcia jej wystawy w Muzeum Wiktorii i Alberta.

Angielska modelka Kate, lat 50, wyglądała elegancko w sukni w kolorze szampana na letnie przyjęcie V&A z okazji „Naomi: In Fashion” powered by Boss w Londynie.

Jednak we wtorek zeszła z czerwonego dywanu, a później została sfotografowana ze stylistą fryzur Samem McKnightem i projektantką mody Daphne Guinness.

Wyglądała elegancko w jedwabnej sukience z falbaną na podszewce i czarnej marynarce.

Kate uzupełniła stylizację czarną torebką z motywem węża, długim naszyjnikiem z pereł i złota oraz srebrnym wisiorkiem.

Kate Moss emanowała wyrafinowaniem, gdy wspierała swoją przyjaciółkę Naomi Campbell podczas wtorkowego otwarcia jej wystawy w Muzeum Wiktorii i Alberta (na zdjęciu z Samem McKnightem)
Angielska modelka Kate, lat 50, wyglądała szykownie w sukni w kolorze szampana na letniej imprezie V&A z okazji „Naomi: In Fashion” wspieranej przez Boss w Londynie (na zdjęciu z Daphne Guinness)

Jej przyjaciółka i koleżanka modelka Naomi (54 l.) była w centrum uwagi wieczoru z okazji otwarcia wystawy na jej cześć NAOMI: In Fashion.

Naomi: In Fashion przedstawia 40-letnią karierę supermodelki w modzie.

Zostanie otwarta 22 czerwca 2024 r. i potrwa do 6 kwietnia 2025 r. i będzie prezentować przeszłe i obecne dzieła projektantów, którzy pomogli ukształtować wczesną karierę Naomi.

Uwzględniona zostanie moda od Chanel, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen, Jean Paul Gaultier, Virgil Abloh i nie tylko.

Według strony internetowej V&A: „Pierwsza tego typu wystawa przedstawiająca niezwykłą karierę supermodelki Naomi Campbell”.

„Dzięki pracy wiodących międzynarodowych projektantów i fotografów celebrujemy jej twórczą współpracę, aktywizm i dalekosiężny wpływ kulturowy”.

Kate pojawia się w programie tydzień po tym, jak udowodniła, że ​​jest najlepszą imprezowiczką, opuszczając kolację w Londynie ze swoją nową przyjaciółką Taylor Swift, aby dołączyć do kolejnej imprezy pełnej gwiazd.

Pierwszym przystankiem modelki tego wieczoru była restauracja Casa Cruz w Notting Hill, gdzie zjadła kolację z Taylor Swift, nowym londyńskim żeńskim zespołem Carą Delevingne, Andrew Scottem i Phoebe Waller-Bridge.

Jednak we wtorek nie pojawiła się na czerwonym dywanie i została później sfotografowana ze stylistą fryzur Samem McKnightem i projektantką mody Daphne Guinness.
Wyglądała elegancko w jedwabnej sukience z falbaną na podszewce i czarnej marynarce
Kate uzupełniła stylizację czarną torebką z motywem węża, długim naszyjnikiem z pereł i złota oraz srebrnym wisiorkiem.
Jej przyjaciółka i koleżanka modelka Naomi (54 l.) była w centrum uwagi wieczoru z okazji otwarcia wystawy na jej cześć NAOMI: In Fashion.

Ale po kolacji imprezowiczka poleciała przez miasto na imprezę domową swojej przyjaciółki Charlotte Tilbury, gdzie widziano ją, jak przemieszała się z takimi artystami jak Sienna Miller, Noel Gallagher i Damian Lewis aż do wczesnych godzin porannych.

READ  Grace Dent mówi, że jest „załamana” po opuszczeniu „I'm a Celebrity Jungle” z „powodów medycznych” | Wiadomości o sztuce i sztuce

Kate zachwyciła się białą satynową spódnicą i dopasowaną marynarką na ten hałaśliwy wieczór, dopełniając swój strój kabaretkami i wysokimi obcasami.

Zaledwie kilka godzin wcześniej Kate jadła kolację z Taylorem, organizując przyjęcie z udziałem gwiazd w Notting Hill podczas przerwy w brytyjskiej części trasy koncertowej Eras.

Naomi: In Fashion przedstawia 40-letnią karierę supermodelki w modzie (na zdjęciu 2014)
Zostanie otwarta 22 czerwca 2024 r. i potrwa do 6 kwietnia 2025 r. i będzie prezentować przeszłe i obecne dzieła projektantów, którzy pomogli ukształtować wczesną karierę Naomi (na zdjęciu w 1998 r.)

Grupa jadła obiad w Casa Cruz, którą opisuje się jako „kameralną, ciepłą i elegancką sąsiedzką restaurację położoną przy zielonych ulicach Notting Hill w Londynie”.

Taylor i jego koledzy mogli zjeść na przykład stek wołowy o wadze 250 g za 50 funtów lub Côte de boeuf o wadze 1,2 kg wyceniono na 140 funtów, co czyni go najdroższym daniem w menu.

Restauracja Miejsce, w którym Rita Ora zorganizowała przyjęcie z okazji 30. urodzin, które zakończyły się kwarantanną w listopadzie 2020 r.