Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Osoby mające wpływ na Bali deportowane po fałszywej masce „ żart ”

Kadr z filmu stworzonego przez Josha Palera Lin i Leię Se, pokazującego tworzenie fałszywej maski na twarz za pomocą makijażu.

YOUTUBE

Kadr z filmu stworzonego przez Josha Palera Lin i Leię Se, pokazującego tworzenie fałszywej maski na twarz za pomocą makijażu.

Amerykański YouTuber i rosyjski influencer otrzymali zamówienie z indonezyjskiego kurortu Bali po tym, jak nagrywali, jak rzucają wyzwanie obowiązkowej masce z fantazyjnym makijażem.

Filmy stworzone przez Josha Palera Lina i Leię Se i opublikowane dwa tygodnie temu pokazują dwóch nieuczciwych strażników z supermarketu w powlekanej masce chirurgicznej po tym, jak odmówiono im wejścia, ponieważ Se był nieprzekonujący.

– Czy zauważyłeś, że nikt tak naprawdę na ciebie nie patrzy? Krzyknęła Lin. „Nie mogę uwierzyć, że to zadziałało!” Powiedział w filmie, który wydaje się zostać usunięty z jego kont w mediach społecznościowych, ale od tego czasu został ponownie opublikowany w innym miejscu.

Lin jest posiadaczem paszportu z Tajwanu, którego kanał YouTube specjalizuje się w filmach z dowcipami i jest śledzony przez 3,4 miliona fanów. Se ma ponad 25 000 obserwujących na Instagramie.

Czytaj więcej:
* Gwiazda mediów społecznościowych wyrzucona z Bali na przyjęcie w luksusowym hotelu
* Amerykanin, który pasjonował się Bali, był przyjacielem gejem, którego trzeba było deportować

Chociaż po raz pierwszy łamiącym balijskie zasady noszenia maski grozi grzywna w wysokości 1 miliona rupii (96 dolarów nowozelandzkich) za cudzoziemców oraz deportacja po popełnieniu drugiego przestępstwa, policja zażądała natychmiastowego usunięcia ich z wyspy.

„Właściwe jest tylko surowe ukaranie ich, nie tylko grzywną, ale także deportacją” – powiedział szef jednostki policji służby cywilnej Bali Dewa Newman Rai Darmadi. „Nie tylko naruszają wytyczne zdrowotne, ale są także publicznie prowokowani do kwestionowania wytycznych zdrowotnych”.

Rosyjska wpływowa Lea C., centrum, wychodzi z biura imigracyjnego w Jimbaran na Bali.

Firdia Lisnawati / AP

Rosyjska wpływowa Lea C., centrum, wychodzi z biura imigracyjnego w Jimbaran na Bali.

Para okazała skruchę i przeprosiny poprzez wideo Lynn na Instagramie.

Lin powiedział: „Zrobiłem ten film, aby bawić ludzi, ponieważ jestem twórcą treści i moim zadaniem jest zabawiać ludzi, jednak nie zdawałem sobie sprawy, że to, co zrobiłem, może wywołać wiele negatywnych komentarzy”. zawsze nosić maski i zapraszać wszystkich, aby pomogli Bali odzyskać turystykę.

READ  Sprawa Williama Terrella: podczas przeszukania znaleziono dużą część potencjalnego dowodu, z odkryciem czerwonego materiału

Jamaroli Manihuruk, który kieruje regionalnym biurem Ministerstwa Sprawiedliwości i Praw Człowieka na Bali, powiedział, że Lin i C zostaną deportowani tak szybko, jak to możliwe po przetestowaniu ich na obecność Covid-19.

„Cudzoziemcom, którzy nie przestrzegają prawa i przepisów w Indonezji, grozi kara deportacji” – powiedział Manihorok. Powiedział, że Lin i C zostaną umieszczeni w celi dla imigrantów, czekając na swój lot.

W styczniu władze Bali dokonały deportacji Sergey Koscenko, rosyjski celebryta mediów społecznościowychPo tym, jak zamieścił film, na którym sam jedzie motocyklem z pasażerką na plecach z molo na morzu. Wielu Indonezyjczyków potępiło tę sztuczkę jako lekkomyślną i potencjalnie niebezpieczną dla środowiska.