Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Organizatorzy koncertów AJ Tracey nałożyli grzywnę w wysokości 10 000 funtów za naruszenie zasad Covid | Korona wirus

Raper AJ Tracey Powiedział, że „nie spodziewał się, że pojawi się wielu ludzi” po tym, jak ogromne tłumy zgromadziły się w parku w Manchesterze, aby obejrzeć jego występ.

Burmistrz Greater Manchester Andy Burnham powiedział na Twitterze, że organizatorzy niedzielnego wydarzenia w Platfields Park na przedmieściach Vallofield zostali „ukarani grzywną”.

Greater Manchester Police potwierdziła teraz, że organizator otrzymał powiadomienie w wysokości 10000 funtów za naruszenie przepisów dotyczących koronawirusa, donosi Manchester Evening News.

Zdjęcia i filmy pokazują setki ludzi stojących wokół boisk do koszykówki w parku.

Gwiazda hip-hopu z zachodniego Londynu i nominowana do nagrody BRIT Award w niedzielę na Twitterze zamieściła wiadomość: „Następny przystanek, manny! Chodź, połącz mnie z parkingiem Platfields o 16:00”.

Na zdjęciu Tracy robił zdjęcia i podziękował swoim fanom za „pojawienie się” w filmie opublikowanym na jego oficjalnej stronie na Twitterze po wydarzeniu, zanim przyznał, że planowane wydarzenia „nie są bezpieczne”.

Raper podobno był wcześniej w Birmingham, a później w niedzielę planował odwiedzić Bristol. Promuje swój aktualny album Flu Game.

„Big Love Mane [Manchester] I brom [Birmingham]Dziękuję za przybycie. […] Przyjazd do Bristolu nie będzie bezpieczny. Nie spodziewałem się, że w Mani pojawi się tak wielu ludzi [Manchester] I szczerze, tak stary, to nie jest dobre dla mnie, aby posuwać się naprzód. Powiedział w klipie.

Dodał w osobnym tweecie: „Wrócę, kiedy będzie bezpiecznie, przepraszam”.

Obecne prawo dotyczące koronawirusa stanowi, że organy regulacyjne Duże nielegalne zgromadzenia mogą zostać ukarane grzywną w wysokości do 10 000 GBP.

W oświadczeniu dla Manchester Evening News w niedzielę wieczorem policja z Greater Manchester poinformowała, że ​​funkcjonariusze zostali wezwani na „wielkie zgromadzenie” o godzinie 14.50, kiedy odbywała się „impreza muzyczna”.

Siły oświadczyły: „Funkcjonariusze byli obecni i próbowali zająć się personelem i zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Ludzie się teraz rozproszyli, a organizatorowi tego zebrania wydano zawiadomienie o ustalonej grzywnie w wysokości 10 000 funtów.

READ  Deborah James otrzymuje Damehood od księcia Williama, gdy wielkość funduszu osiąga 5,4 miliona funtów

„GMP pragnie przypomnieć opinii publicznej, jak ważne jest przestrzeganie przepisów dotyczących blokady w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony naszej społeczności”.

W niedzielny wieczór Tracy ponownie wszedł na Twittera i napisał: „Czuję, że muszę ogłosić trasę koncertową”.