Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Organizatorzy koncertów AJ Tracey nałożyli grzywnę w wysokości 10 000 funtów za naruszenie zasad Covid | Korona wirus

Raper AJ Tracey Powiedział, że „nie spodziewał się, że pojawi się wielu ludzi” po tym, jak ogromne tłumy zgromadziły się w parku w Manchesterze, aby obejrzeć jego występ.

Burmistrz Greater Manchester Andy Burnham powiedział na Twitterze, że organizatorzy niedzielnego wydarzenia w Platfields Park na przedmieściach Vallofield zostali „ukarani grzywną”.

Greater Manchester Police potwierdziła teraz, że organizator otrzymał powiadomienie w wysokości 10000 funtów za naruszenie przepisów dotyczących koronawirusa, donosi Manchester Evening News.

Zdjęcia i filmy pokazują setki ludzi stojących wokół boisk do koszykówki w parku.

Gwiazda hip-hopu z zachodniego Londynu i nominowana do nagrody BRIT Award w niedzielę na Twitterze zamieściła wiadomość: „Następny przystanek, manny! Chodź, połącz mnie z parkingiem Platfields o 16:00”.

Na zdjęciu Tracy robił zdjęcia i podziękował swoim fanom za „pojawienie się” w filmie opublikowanym na jego oficjalnej stronie na Twitterze po wydarzeniu, zanim przyznał, że planowane wydarzenia „nie są bezpieczne”.

Raper podobno był wcześniej w Birmingham, a później w niedzielę planował odwiedzić Bristol. Promuje swój aktualny album Flu Game.

„Big Love Mane [Manchester] I brom [Birmingham]Dziękuję za przybycie. […] Przyjazd do Bristolu nie będzie bezpieczny. Nie spodziewałem się, że w Mani pojawi się tak wielu ludzi [Manchester] I szczerze, tak stary, to nie jest dobre dla mnie, aby posuwać się naprzód. Powiedział w klipie.

Dodał w osobnym tweecie: „Wrócę, kiedy będzie bezpiecznie, przepraszam”.

Obecne prawo dotyczące koronawirusa stanowi, że organy regulacyjne Duże nielegalne zgromadzenia mogą zostać ukarane grzywną w wysokości do 10 000 GBP.

W oświadczeniu dla Manchester Evening News w niedzielę wieczorem policja z Greater Manchester poinformowała, że ​​funkcjonariusze zostali wezwani na „wielkie zgromadzenie” o godzinie 14.50, kiedy odbywała się „impreza muzyczna”.

Siły oświadczyły: „Funkcjonariusze byli obecni i próbowali zająć się personelem i zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Ludzie się teraz rozproszyli, a organizatorowi tego zebrania wydano zawiadomienie o ustalonej grzywnie w wysokości 10 000 funtów.

READ  Użytkownicy Twittera zdezorientowani dzisiaj przez Wordle: to nie jest słowo

„GMP pragnie przypomnieć opinii publicznej, jak ważne jest przestrzeganie przepisów dotyczących blokady w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony naszej społeczności”.

W niedzielny wieczór Tracy ponownie wszedł na Twittera i napisał: „Czuję, że muszę ogłosić trasę koncertową”.