Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Okazje: Kup AirPods Pro za 197 USD (52 USD zniżki) i zwykłe AirPods za 129 USD (30 USD zniżki) w nowej sprzedaży Amazon

Nowa sprzedaż pojawiła się na AirPods i AirPods Pro firmy Apple, aby rozpocząć tydzień, z oszczędnościami do 52 USD na zestawach słuchawkowych Bluetooth. Jeśli kupujesz AirPods Pro, nadal jest dobry moment, aby kupić tę wersję bezprzewodowych słuchawek Apple, teraz w cenie. 197,00 $, W dół z 249,00 USD.

Uwaga: MacRumors jest partnerem Amazon. Po kliknięciu łącza i dokonaniu zakupu możemy otrzymać niewielką płatność, która pomaga nam w utrzymaniu działania witryny.

Cena ta przewyższa typową sprzedaż Amazon o 2 dolary i jest najlepszą sprzedażą obecnie dostępną w sklepie internetowym Apple w tym tygodniu. Bardziej strome rabaty na AirPods Pro były rzadkością tej wiosny i nie widzieliśmy spadku do 189,99 USD w Woot od początku marca.

Dzisiejsza wyprzedaż zbliża cenę Amazon do ceny Woot, która jest wyróżniająca dla każdego, kto ma nadzieję wkrótce kupić słuchawki z redukcją szumów. AirPods Pro są gotowe do wysyłki już dziś i są sprzedawane bezpośrednio z Amazon.

W przypadku tańszego modelu Amazon ma również AirPods z przewodowym etui ładującym 129,00 $, W dół z 159,00 USD. W przeszłości widzieliśmy, jak ten model spadł do 109-119 USD, ale jest to kolejny przykład rzadkiej sprzedaży, która nie pojawiła się zbyt wiele od czasu ich popularności wcześniej w 2021 roku.

Od wiosny 2021 roku ostatnia gwałtowna sprzedaż słuchawek AirPods z przewodowym etui ładującym odbyła się w Amazon w pierwszym tygodniu marca i wyniosła 119,00 USD. Trudno powiedzieć, kiedy zobaczymy powrót do tych cen, więc jeśli kupujesz prezenty na Dzień Matki lub coś innego i chcesz je wkrótce kupić, dzisiejsza sprzedaż Amazon jest nadal dobrą propozycją.

Śledzimy sprzedaż każdego modelu AirPods w naszym regionie Najlepsze oferty AirPods Podręcznik, więc pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek podczas zakupów słuchawek bezprzewodowych.