Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dzisiejsza oferta w Amazon: 6 niezbędnych akcesoriów do smartfonów zapewniających płynne wrażenia

Aby jak najlepiej wykorzystać telefony komórkowe, oto 6 produktów Amazon, których nie możesz oprzeć się zakupom. Sprawdź to!

Dzisiejsza oferta w Amazon: 6 niezbędnych akcesoriów do smartfonów zapewniających płynne wrażenia


Każdy smartfon jest wyposażony w zestaw funkcji, które mogą poprawić nasz nastrój i styl życia. Czy to dobra muzyka, doskonałe selfie, czy długi czas pracy baterii – wszystko to stało się potrzebą w naszym codziennym życiu. Aby w pełni korzystać z tych funkcji smartfona, potrzebujemy akcesoriów, takich jak dobrze dopasowane słuchawki, power bank zapewniający dłuższą żywotność baterii lub lampka pierścieniowa, aby Twoje zdjęcia i filmy były oświetlone! W dzisiejszej umowie przedstawiamy 6 niesamowitych akcesoriów do smartfonów, które mogą zwiększyć wykorzystanie telefonu i sprawić, że korzystanie z internetu będzie przyjemniejsze i wygodniejsze.

Pierścień świetlny

Każda potencjalna gwiazda Instagrama powinna mieć doświadczenie w mediach społecznościowych, aby wyglądać niesamowicie w życiu i rolce Insta. Ta okrągła lampa ma trzy różne poziomy jasności, a także zapewnia dodatkowe lub boczne oświetlenie do kreatywnej fotografii i wideo.

Cena: Rs 599

Dzisiejsza oferta: 299 rupii

Kup Teraz

Czy jesteś graczem? Następnie musisz wiedzieć, jak ważny jest ten produkt. Ten zestaw palców może izolować pot dłoni i kontakt z ekranem. Jest antypoślizgowy, odporny na upadki, olej, odciski palców i może poprawić wrażenia z gry i uniknąć błędów operacyjnych.

Cena: Rs 799

Dzisiejsza oferta: 89 rupii

Kup Teraz

Podczas jazdy, oglądania filmu lub korzystania z telefonu bez użycia rąk uchwyt na telefon jest niezbędny. To Dwustopniowa dźwignia blokująca zapewnia dodatkowe wsparcie montażowe dla wielu powierzchni. Co więcej, jest w pełni regulowany z obrotem o 360 stopni dla szybkiego widoku w pionie i poziomie, a ramię teleskopowe dodaje 2 cale, aby umożliwić bliższy widok urządzenia.

READ  Nowa kolekcja filmów Władca Pierścieni w Warner Bros. — Różne

Cena: Rs 999

Dzisiejsza oferta: 379 rupii

Kup Teraz

Ostatnia rzecz, o której chcesz, aby bateria wyczerpała się podczas patrzenia na Mapy Google, prowadzi do lokalizacji, o której nie masz pojęcia. To Ładowarka samochodowa zawsze zapewnia maksymalną moc wymaganą do naładowania urządzenia.

Cena: Rs 999

Dzisiejsza oferta: 199 rupii

Kup Teraz

Dobre słuchawki mogą zapewnić najlepsze wrażenia muzyczne i wskazują, że muzyka czyni życie szczęśliwszym, to akcesorium jest koniecznością. Prawdziwe słuchawki bezprzewodowe są wyposażone we wbudowany mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów twarzą w twarz. Możesz z łatwością cieszyć się wyraźnymi rozmowami z rodziną i przyjaciółmi, nawet w trakcie codziennych obowiązków.

Cena: Rs 2499

Dzisiejsza oferta: Rs 899

Kup Teraz

Narzędzie do ładowania

Aby mieć pewność, że smartfon nie zabraknie przez większość czasu, zawsze noś ze sobą power bank. Ten piękny produkt Niezwykle smukły, kompaktowy i lekki. Można go łatwo nosić w kieszeniach lub trzymać w rękach.

Cena: Rs 2499

Dzisiejsza oferta: 499 rupii

Kup Teraz

Przeczytaj także: 5-etapowy przepis na domowy ser Queso Fresco


Twój komentarz został wysłany do kolejki moderacji