Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odłączany Chromebook CM3 firmy Asus jest w sprzedaży w najniższej jak dotąd cenie

Odłączany Chromebook CM3 firmy Asus jest w sprzedaży w najniższej jak dotąd cenie

Potrzebujesz nowego laptopa, ale masz napięty budżet? Dobry Chromebook, taki jak Chromebook Odłączany CM3 firmy Asus, to przystępna cenowo alternatywa do rozważenia, jeśli nie potrzebujesz dużej mocy. Dziś jest też tańszy, a kabriolet wraca w najlepszej cenie od prawie roku. Standardowy odłączany Chromebook CM3 o wartości 369,99 USD W sprzedaży na Amazon MediaTek 8183 Procesor 4 GB RAM 64 GB pamięci eMMC za jedyne 269,99 USD.

CM3 to plik Twój ulubiony odłączany Chromebook, który jest wyposażony w podwójną składaną podstawkę, dzięki której może stać jak laptop lub złożyć w poziomie. Dodatkowo jest wyposażony w odłączaną klawiaturę, magnetyczną osłonę, wbudowany rysik USI i doskonałą baterię, która wystarcza na około 13 godzin. Pamiętaj jednak, że chociaż jest w porządku do przeglądania, nie jest szczególnie wydajny i może działać wolno podczas korzystania z usług Google, takich jak Gmail. Dodatkowo masz tylko dwa porty: port USB-C i gniazdo audio 3,5 mm. Przeczytaj naszą recenzję.


Odłączany Chromebook Asus CM3

Asus Chromebook Detachable CM3 to najlepszy odłączany laptop z wbudowanym rysikiem i odłączanym ekranem. Oferuje unikalną podwójną podpórkę, która umożliwia złożenie tabletu tak, aby stał jak laptop lub stał poziomo.

Również dzisiaj mamy dla Ciebie świetną ofertę na streaming. Teraz zarówno nowi, jak i powracający subskrybenci Możesz zaoszczędzić 60 USD, kupując Hulu przez trzy miesiące z subskrypcją telewizji na żywo Od 23:59 PT 5 października (lub 2:59 AM ET 6 października). Chociaż Hulu twierdzi, że rozpocznie wyprzedaż na cześć sezonu NFL, promocja powinna spodobać się każdemu, niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu, czy nie. Dzieje się tak, ponieważ za dostęp do ponad 75 kanałów sportowych, informacyjnych i rozrywkowych na żywo oraz całej biblioteki strumieniowej Hulu, Disney Plus i ESPN Plus zapłacisz 49,99 USD miesięcznie zamiast 69,99 USD. Dzięki temu będziesz mógł oglądać mecze piłki nożnej i tytuły takie jak Thor: Miłość i grzmotKtóry Premiery w Disney Plus czwartek, 8 września.

Jest mało prawdopodobne, że Apple zaprezentuje nowy Modele MacBooka podczas wydarzenia „Far Out” Dzisiaj, ale tam Plotki, że może wydać MacBooka Pro z M2 już w październiku. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej przystępnego cenowo, niż możesz kupić teraz, możesz kupić MacBook Air firmy Apple z M2 z 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci masowej i ośmiordzeniowym procesorem od Amazon lub B&H Photo , gdzie możesz można go podnieść albo w kolorze gwiezdnej szarości (Amazonka / B&H . zdjęcia) lub ciemnoniebieski (Amazonka / B&H . zdjęcia) za 1099 USD. Chociaż wcześniej widzieliśmy, że Starlight Composition spadła do tej ceny, obecna oferta jest rekordowym spadkiem zarówno w przypadku Astro Grey, jak i Midnight Colors.

Uważamy, że nowy MacBook Air z M2 jest Najlepszy laptop dla większości ludzi Ponieważ dobrze radzi sobie z oferowaniem wszystkiego, czego może potrzebować zwykły użytkownik, i oferuje powitalny pakiet ulepszeń, w tym kamerę internetową 1080p. Zapewnia również szybszą wydajność niż MacBook Air z M1 Zachowuje wiele z tych samych funkcji, takich jak całodzienna żywotność baterii i port ładowania MagSafe. Jednak, podobnie jak wszystkie laptopy, istnieją pewne wady, w tym stosunkowo ograniczony wybór portów i wycięcie wyświetlacza. Ponadto, jeśli kupisz model podstawowy, pamiętaj, że kopiowanie dużych plików i innych zadań może trochę potrwać, ponieważ 256 GB pamięci jest przechowywane na jednym chipie NAND zamiast dwóch. Przeczytaj naszą recenzję.


MacBook Air (model M2)

Przeprojektowany MacBook Air to smukłe i lekkie urządzenie z najnowszym chipem Apple. M2 zachwala również kamerę internetową 1080p i lepszy ekran niż jego poprzednik, zachowując jednocześnie takie funkcje, jak długa żywotność baterii i ładowanie MagSafe.

Ładowarka nie jest jedną z najgorętszych ofert, ale jest niezbędnym akcesorium, jeśli masz smartfona lub inne urządzenie elektroniczne. Na szczęście, jeśli potrzebujesz alternatywy lub innej, Aktualna oferta Ankera na ładowarkę 511 Warto sprawdzić. Chociaż nie tak silny jak Jego następca ma 30 watówŁadowarka o mocy 20 W nadal może szybko naładować smartfon lub tablet i jest na tyle mała, że ​​możesz ją zabrać wszędzie. Ładowarka USB-C jest również niezwykle przystępna cenowo w obniżonej cenie 19,99 USD (10 USD zniżki) i zawiera sześciostopowy kabel USB-C na Lightning oraz 18-miesięczną gwarancję.

READ  Nigdzie nie widać premiery iPhone'a 15 mini, pomimo problemów ze sprzedażą plus size z serią iPhone'ów 14 firmy Apple

Kilka ofert, które naszym zdaniem są warte obejrzenia