Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacje strony oświetleniowej dla daty premiery filmu Super Mario na wakacje 2023

obrazek: WildBrain (przez YouTube)

dystans Plotka na początku tego tygodnia Jeśli chodzi o oficjalny tytuł filmu Mario, wydaje się, że było kilka innych zmian.

Jak to zauważyłem GoNintendo, Strona internetowa Illumination Studios w Paryżu Od poniedziałku wprowadził już pewne poprawki. Najpierw nazwa została zmieniona na Film animowany Super Mario Bros. — wskazując, że to wciąż tytuł roboczy. Ponadto na tej samej stronie jest napisane, że film przyjedzie „przerwa teatralna 2023”.

Czekaj, co?

Tak, zgadza się chłopaki, nowa spisana data jest najwyraźniej na koniec przyszłego roku. Jeszcze bardziej zagmatwane jest to, że na naklejce obok wciąż widnieje stara data premiery „Wakacje 2022”. Mam nadzieję, że „Wakacje 2023” to tylko błąd.

Film animowany Super Mario Bros.

Ostatnia oficjalna zapowiedź miała miejsce na początku tego roku Przekazany przez Shigeru Miyamoto z Nintendoktóry powiedział wówczas, że film ukaże się w kwietniu 2023 roku:

„To jest Miyamoto. Po konsultacji z Chrisem Sanem, moim partnerem w Illumination na temat Super Mario Bros., zdecydowaliśmy się przenieść globalną premierę na wiosnę 2023 – 28 kwietnia w Japonii i 7 kwietnia w Ameryce Północnej. Moje najgłębsze przeprosiny, ale obiecuję warto będzie czekać.

Jeśli usłyszymy jakieś aktualizacje, damy Ci znać.

READ  [email protected] adresy e-mail dotyczące ochrony prywatności są dostępne dla wszystkich