Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obóz dla Madonny był wyczerpujący i intensywny i okazał się bezcelowy  Kino

Obóz dla Madonny był wyczerpujący i intensywny i okazał się bezcelowy Kino

ITo smutny dzień dla Julii Garner. Od lat Garner powoli tworzy dla siebie niszę jako jedna z najbardziej przełomowych aktorek Hollywood. Była najlepszą rzeczą w Ozark, najlepszą rzeczą w Asystencie, najlepszą rzeczą w Brudnym Johnie, a także była w Inventing Anna. I ten niepowstrzymany wzrost miał zakończyć się olśniewającym obrotem jako jeden z największych symboli, jakie świat kiedykolwiek widział: Madonna.

Oczywiście teraz wszystko ląduje w koszu. Długa biografia Madonna – o Madonnie, została puszkowana, napisana wspólnie przez Madonnę i wyreżyserowana przez Madonnę. Wiadomość o odwołaniu filmu pojawiła się po tym, jak Madonna ogłosiła masową światową trasę koncertową, choć wiadomo, że decyzja została podjęta wcześniej. Według The Hollywood Reporter każdy scenariusz, który dała Madonna, trwał co najmniej trzy godziny i był tak pełen incydentów, że producenci nie byli pewni, czy zamienić go w program telewizyjny, czy podzielić go jak film o Harrym Potterze.

Julia Garner rywalizowała na Madonna Bootcamp. Zdjęcie: Photo News Agency / NurPhoto / REX / Shutterstock

Bez względu na powód, film się skończył. To zła wiadomość dla Universalu, który wydał mnóstwo pieniędzy na rozwój projektu. To zła wiadomość dla Madonny, ponieważ sukces Bohemian Rhapsody i Rocket Man pokazał, że film biograficzny jest najlepszym sposobem na utrwalenie muzycznej spuścizny. Ale tak naprawdę osobą, która wychodzi najgorzej, jest Julia Garner. Bo to oznacza, że ​​bez powodu przeszła przez Madonna Bootcamp.

Madonna miała jedno z najbardziej hałaśliwych przesłuchań w historii kina. Kiedyś Madonna sporządziła krótką listę wszystkich aktorów, którzy mogliby ją zagrać — oprócz Garnera podobno byli to Florence Pugh, Odessa Young i gwiazda muzyki pop Sky Ferrera — i poddał ich występowi muzycznemu, który dorównuje pierwszej połowie Full Metal Jacket.

Młode gwiazdy pilnie okopały się, biorąc udział w wyczerpujących 11-godzinnych sesjach choreograficznych z choreografem Madonny, kilku czytaniach z Madonną i wielu dodatkowych przesłuchaniach, podczas których musiały śpiewać piosenki Madonny u Madonny, aby uzyskać aprobatę Madonny. Cała ta sprawa wydaje się tak szalona, ​​że ​​​​nie można być pewnym, że Julia Garner naprawdę była najlepszą osobą do tego zadania. Mogła być ostatnią stojącą. Jest prawdopodobnie jedyną aktorką, która nie kończy każdego dnia ze skarpetą pełną luźnych paznokci. Była prawdopodobnie jedyną osobą, która nie zakończyła tego procesu, zwijając się w kłębek w pozycji embrionalnej i mocząc się nocnie, ilekroć usłyszała początkowe takty Like a Prayer.

READ  „Niektóre z nich mają około 10 lat”.

Tak czy siak, to już nieważne. Cały proces Madonna Bootcamp poszedł na marne. Julia Garner mogła wygrać, ale mimo to wyszła z tego doświadczenia z takim samym statusem jak Pugh i Young. Mimo wszystko są one w najlepszym razie tylko teoretycznymi Madonnami.

Ale niezależnie od tego, jak bolesne może być teraz rozczarowanie, każdy uczestnik Madonna Bootcamp może trzymać głowę wysoko. Film Madonny może być martwy, ale umiejętności zdobyte po drodze okażą się bezcenne na dłuższą metę. Jeśli projekt kiedykolwiek powróci jako program telewizyjny, automatycznie będzie pierwszy. Jeśli inna rola wymaga tańca, będą wiedzieć, że przeszli najlepsze szkolenie w branży. Jeśli nastąpi niewiarygodny wzrost popularności dziwnych thrillerów erotycznych, które wyraźnie niszczą Nagi instynkt, mogą znaleźć ukojenie, wiedząc, że spędzili kilka dni w obecności kobiety, która zagrała w jednym z najbardziej oburzających filmów.

Co ważniejsze, kiedy nieuchronnie fajny europejski dyrektor artystyczny zdecyduje się wziąć wszystkie historie Madonny z Bootcamp i wykorzystać je jako inspirację do makabrycznego horroru psychologicznego na wzór remake’u Suspirii Luca Guadagnino, wszystkie zostaną obsadzone i obsadzone przez wszystkie ich trauma z prawdziwego życia, aby zdobyć uznanie krytyków. To może nie być dużo, ale to najlepsze, czego mogą się teraz spodziewać.