Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obejrzyj rzut okiem na nowo zakupione w Ghanie pociągi z silnikiem Diesla z Polski

Obejrzyj rzut okiem na nowo zakupione w Ghanie pociągi z silnikiem Diesla z Polski

Odtwórz wideoPociągi będą obsługiwać linie regionalne i dalekobieżne na terenie Ghany

Przedstawiciele Ghany z Urzędu Rozwoju Kolei rozpoczęli kontrolę nowo zakupionych pociągów spalinowych od Besa w Polsce.

W ramach wizyty w europejskim kraju urzędnicy przeprowadzili próbny test pociągów, które będą kursować na nowej 100-kilometrowej linii kolejowej Tema–Mpakadan.

W filmie obejrzanym przez GhanaWeb Business za pośrednictwem X widać było, jak przedstawiciele Ghany przeprowadzali serię kontroli pociągów, aby zapewnić ich wydajność i sposób obsługi po przybyciu do kraju.

Od rozmieszczenia siedzeń, paneli drzwiowych, udogodnień dla niepełnosprawnych, toalet itp. – pociągi napędzane silnikiem wysokoprężnym z pewnością usprawnią transport kolejowy w kraju.

W styczniu 2024 r. Urząd ds. Rozwoju Kolei Ghany wyjaśnił, że w celu usprawnienia systemu transportu kolejowego kupił od Polski tylko dwa współczesne pociągi z silnikiem Diesla, a nie 12, jak podawano w mediach, w celu usprawnienia systemu transportu kolejowego.

Wyjaśnienia nadeszły po doniesieniach mediów wskazujących, że rząd za pośrednictwem władz zakupił z Europy około 12 pociągów do obsługi linii regionalnych i dalekobieżnych w Ghanie.

Dyrektor naczelny władz kolei Yaw Owusu powiedział, że oba pociągi, które są jednocześnie autobusami pasażerskimi, po przybyciu na miejsce zostaną poddane testom na linii kolejowej Tema-Mpakadan.

„W tej chwili próbujemy przetestować komisję na linii Tema-Mpakadan. Jest to około 98 proc., port Tema aż do Mpakadan. Aby móc obsługiwać i testować linię, zamówiliśmy z Polski dwa pociągi, a nie 12 pociągów.

„Pierwszy element zostanie wysłany gdzieś w połowie lutego i realistycznie spodziewamy się, że dotrze tutaj w marcu 2024 r. Drugi zostanie wysłany w maju i dotrze w sierpniu, latem” – powiedział wcześniej Yaw Owusu. City FM z siedzibą w Akrze.

Obejrzyj poniższy film

Mistrz / Emiraty

Poniżej znajdziesz podsumowanie historii biznesowych:

Wiodąca cyfrowa platforma informacyjna w Ghanie, GhanaWeb, we współpracy ze szpitalem klinicznym Korle-Bu rozpoczyna agresywną kampanię, której celem jest przyjęcie przez parlament kompleksowych przepisów regulujących proces pobierania narządów, dawstwa i przeszczepiania narządów w kraju.

READ  Francja pozostaje doskonała w europejskich kwalifikacjach, a Polska wygrywa, aby ożywić swoją kampanię

Kliknij tutaj, aby śledzić Kanał biznesowy WhatsApp w GhanaWeb

Biznes internetowy w Ghanie
https://whatsapp.com