Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL podobno rozmawia z braćmi Kelce – NRL News

NRL podobno rozmawia z braćmi Kelce – NRL News

Według doniesień NRL prowadzi rozmowy z Travisem Kelce i Jamesem Kelce w sprawie udziału tej pary w wydarzeniu inaugurującym sezon w Las Vegas, które odbędzie się 3 marca na stadionie Allegiant.

Liga Lisów Potwierdzili, że NRL prowadzi rozmowy z dwoma przyszłymi członkami Galerii Sław NFL od początku grudnia, których celem jest zorganizowanie jednego z największych wydarzeń NRL w historii tej dyscypliny.

W poście znajduje się również informacja, że ​​ich celem jest przekonanie byłego napastnika South Sydney Rabbitohs i obecnego zawodnika AFL Jordana Mailaty do wzięcia udziału w meczu otwierającym sezon. Obecnie prowadzą z nim rozmowy.

„Jeśli bracia Kelce zechcą przyjechać na otwarcie sezonu w Las Vegas, będziemy bardzo szczęśliwi mogąc ich gościć” – powiedział przewodniczący komisji NRL Peter Vlandys. Liga Lisów.

Rozumie się, że NRL zaprosi także braci do podróży do Australii jeszcze w tym roku i wzięcia udziału w meczu stanu pochodzenia pomiędzy Nową Południową Walią a Queensland.

Jeśli którykolwiek z braci Kelce pojawi się na igrzyskach w Las Vegas, z pewnością odbije się to na międzynarodowych wiadomościach i z łatwością przyciągnie większą uwagę NRL.

NRL ma również nadzieję, że jeśli Travis Kelce będzie obecny, zabierze ze sobą swoją dziewczynę i światowej sławy piosenkarkę Taylor Swift. Jednak biorąc pod uwagę obecne okoliczności, Swift uda się do Singapuru, aby rozpocząć swoją 12-miesięczną światową trasę koncertową.

Przewodnik po sezonie NRL 2024 firmy Zero Tackle jest już dostępny, a w tym roku jest bezpłatny! Ponad 120 stron treści, zawierających profile każdego gracza, pełne składy drużyn, statystyki i prognozy dla każdej drużyny. Pobierz teraz bezpłatnie.

READ  Lydia Ko świetnie rozpoczęła swój pierwszy poważny golf w 2022 roku