Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2024: Maika Sivo, Parramatta Eels, Mitchell Moses, zawieszenie, wysoki wślizg; Skrzydłowy przysięga zmienić styl ataku, podczas gdy Sivo przysięga zmienić styl ataku po powrocie Eels, gdy Panthers tracą Cleary

Skrzydłowy Eels, Maika Sifo, obiecał zmienić swój styl ataku, przygotowując się do powrotu po zawieszeniu na coroczny wielkanocny mecz z Wests Tigers na stadionie Commbank.

Sifo rozegra swój pierwszy mecz w Premier League po odbyciu zawieszenia na trzy mecze za mocny wślizg na pomocnika Titans AJ Brimsona w przedsezonowym wyzwaniu i został wymieniony w zmienionym składzie obrony po stracie środkowego obrońcy Mitchella Mosesa.

Inne ważne wiadomości dotyczące wyboru zespołu do czwartej rundy obejmują:

  • Brad Schneider zastąpi kontuzjowanego obrońcę Panthers Nathana Cleary’ego (ścięgno podkolanowe);
  • Maverick Gear, syn Marka, mistrza Wielkiego Finału z 1991 r., zadebiutuje w NRL w drużynie Penrith from the Cross.
  • Pomocnik Broncos Adam Reynolds wraca po kontuzji kolana.
  • Rodowity napastnik David Fifita został wybrany do drużyny Giants z 18. miejscem po kontuzji klatki piersiowej przed sezonem;
  • Połówki Roosters Sam Walker i Luke Keary zostali dopuszczeni do gry, ale Lindsay Collins (ścięgno podkolanowe) została wykluczona;
  • Gwiazdowy skrzydłowy Josh Addo-Carr (ramię) znajduje się w dodatkowym składzie Bulldogs;
  • Reprezentant Dragons, Hame Sele, zadebiutuje na ławce rezerwowych po kontuzji ścięgna podkolanowego;
  • Roger Tuivasa-Sheck powraca na boczny obrońca Warriors po porażce Tyne’a Toupikiego z HIA w przegranym w ostatni weekend meczu z Canberrą.
Były rozgrywający Canberry, Brad Schneider, zastąpi pomocnika Penrith Nathana Cleary’ego w meczu z Sydney Roosters.
Były rozgrywający Canberry, Brad Schneider, zastąpi pomocnika Penrith Nathana Cleary’ego w meczu z Sydney Roosters.
© Greg Porteous/NRL Obrazy

Trener Parramatty, Brad Arthur, przeniósł nowozelandzkiego rozgrywającego Dylana Browna na prawego obrońcę w miejsce Mosesa (złamana noga), podczas gdy debiutant Blaise Talagi gra na piątym miejscu po debiucie w pomocy przeciwko Manly w zeszły weekend.

Morgan Harper przesuwa się ze skrzydła na środek, aby dostosować się do powrotu Sifu.

Po opuszczeniu ostatnich czterech rund zeszłorocznych zawodów z powodu ostrego wślizgu skrzydłowego Gold Coast Jo Jo Fifity, mistrz Fidżi przyznał, że musi zmienić swoje podejście i ciężko pracował, aby to zrobić podczas zawieszenia.

READ  „Niektóre z nich mają około 10 lat”.
Sifo został sfaulowany za wysoki strzał na JoJo Fifita w 20. rundzie rozgrywek Premiership w 2023 roku.
Sifo został sfaulowany za wysoki strzał na JoJo Fifita w 20. rundzie rozgrywek Premiership w 2023 roku.
© NRL Obrazy

„Tak właśnie jest. Muszę po prostu zmienić swój styl walki i odejść od tego” – powiedział Sifo.

„Trenowałem po każdej sesji treningowej z naszym trenerem obrony. Zrobiłem postęp i nie mogę się doczekać powrotu.

„Robiłem to przez ostatnie dwa tygodnie, aby się do tego przyzwyczaić, a następnie zastosować to na boisku. Nie chcę tam być i oglądać gry chłopców”.

W międzyczasie Sharks wystawią przeciwko Raiders mocno rozciągnięty skład do przodu, a Dale Finucane (twarz), Royce Hunt (łydka) i Toby Rudolph (kostka) dołączą do Bradena Hamlina-Uele (ścięgno podkolanowe) na uboczu.

Reprezentant Wysp Cooka, Kayal Iro, obok Cronulli w środku meczu pozwolił Siosifie Talakai przejść do drugiego rzędu.

Kayal Iro rozpocznie w centrach Sharks przeciwko Raiders.
Kayal Iro rozpocznie w centrach Sharks przeciwko Raiders.
© Scott Davis/NRL Obrazy

Dla kontrastu, ofensywa Canberry jest tak silna, że ​​druga runda z rzędu nie ma miejsca dla reprezentanta Queensland Coreya Horsburgha, który znalazł się na liście rezerwowej po zeszłotygodniowym meczu Pucharu Nowej Południowej Walii.

James Schiller rozegra swój pierwszy mecz NFL w tym roku na skrzydle Raiders po tym, jak Albert Hopoate doznał lekkich oparzeń prawej ręki w poniedziałkowym wypadku podczas gotowania.

Napastnik Warriors Marata Nyukor zagra swój pierwszy mecz w tym roku po opuszczeniu boiska z powodu kontuzji stopy, Dylan Walker (kostka) zasiada na ławce rezerwowych, a Wade Egan (łokieć) ma duże szanse na powrót do gry przeciwko Newcastle.

Roger Tuivasa-Sheck powróci na pozycję obrońcy drużyny Warriors przeciwko Knights po rozegraniu pierwszych trzech meczów związku rugby na środku pola.
Roger Tuivasa-Sheck powróci na pozycję obrońcy drużyny Warriors przeciwko Knights po rozegraniu pierwszych trzech meczów związku rugby na środku pola.
© Renee Mackay/NRL Obrazy

Linię ataku Dragons wzmocni powrót Francisa Mollo (zawieszenie), Jacoba Liddella (wstrząśnienie mózgu) i Jaydna Su'A (quad) na sobotnie starcie z Manly na stadionie WIN.

READ  LeBron sprzeciwia się sędziemu po ostatnim strzale, gdy Lakers przegrywają z Wilkami

Panthers wystąpią także bez Scotta Sorensena (kolano) i Cleary’ego podczas czwartkowego meczu z Sydney Roosters na stadionie Allianz.

Luke Garner awansował do startu w tylnym rzędzie, a Mavrik Geyer, syn Marka, bohatera Wielkiego Finału z 1991 r., zadebiutował w NRL z ławki rezerwowych, podczas gdy Sneijder został nowym numerem 7 w swoim pierwszym meczu NRL. spędził w Anglii. .