Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022 vs Brisbane Broncos vs Canterbury Bulldogs zapowiedź meczu Runda 7, składy drużyn, kontuzje, aktualizacje, statystyki

Oczekiwania były wysokie dla obu drużyn zmierzających do 2022 roku po kilku gwiezdnych rekrutacjach, w których Adam Reynolds i Kurt Capwell udali się do Brisbane, a Matt Burton, Josh Ado Car i Tvita Bangai Jr. przybyli do Belmore.

Stwierdzenie, że Broncos i Bulldogs zawiedli w pierwszych sześciu rundach, z pewnością byłoby niedopowiedzeniem, ponieważ znaleźli się odpowiednio na 14. i 16. miejscu z trzema trywialnymi zwycięstwami pomiędzy nimi.

Jednym z tych sukcesów był Brisbane przeciwko Psom w drugiej rundzie na stadionie Accor, a pięć tygodni później spotkali się ponownie w meczu, w którym trzeba wygrać.

Mając za sobą podekscytowany tłum na Suncorp Stadium, Broncos wchodzą jako kandydaci do rozgrzewki, ale trener Kevin Walters nie bierze niczego za pewnik.


Podgląd zakładów sportowych: Broncos v Bulldogs

zniszczony

Wiadomości zespołu

Dziki koń: Kontuzja linebackera Tesiego Niu otworzyła drzwi Te Maire Martinowi do rozegrania swojego pierwszego meczu NFL od kwietnia 2019 roku. 26-latek przeszedł na emeryturę w 2020 roku z powodu krwotoku mózgu, ale walczył z powrotem i w tym roku będzie miał emocjonalny powrót weekend. Herbie Farnworth (noga) wraca na środek, a Tyson Gamble jest nową ósmą z Billym Waltersem na ławce.

Bain Haas wraca z bana na jedną grę w rekwizycie, dopóki Kenan Balasia nie przejdzie na ławkę. Cory Bikes to nowa prostytutka z Jake’em Turpinem, który ma kontuzję barku. Thomas Flegler dostaje miejsce na ławce po powrocie z zawieszenia, a Ryan James wycofuje się.

Jordan Pereira, Brinko Lee i Ezra Mam byli wśród tych, którzy wycofali się, gdy skład został zredukowany do 19 graczy na 24 godziny przed rozpoczęciem.

Buldog: To, co pierwotnie było tylko dwiema zmianami z Braidon Burns (ścięgno podkolanowe) i Chrisem Patolo (nagłówek), znacznie wzrosło po tym, jak w środę kilku graczy uległo protokołom COVID.

Brent Naden, Jake Avrello i Ava Sumanovagai wycofali się z zespołu, który początkowo został nazwany we wtorek. Został zastąpiony przez młodzieńców Jacoba Kiraza i Billy’ego Tsikrekasa, a Jayden O’Conpour wraca do skrzydłowego.

Bulldogs nie ogłosiło żadnych późnych wycofań po tym, jak w czwartek wieczorem skład został zredukowany do 19 graczy, z Joshua Cookiem i Jacksonem Tobinem na liście rezerwowej.

mecz główny

Thomas Flegler kontra Luke Thompson: Fleglier w swoim solowym meczu w tym sezonie skręcił 107 metrów i 40 odbiorów, aby podkreślić swoją wartość dla Broncos, ale po raz kolejny brak dyscypliny go zachwiał i ostatnie dwa tygodnie spędził na uboczu. Thompson grał w każdym meczu i średni krzyżyk przekracza 100 metrów na mecz, ale rekord Bulldogs 1-5 nie pasowałby dobrze do wojowniczego Anglika. Spodziewaj się, że ci staroświeccy egzekutorzy rzucą się na tylną barierę, szukając dominacji pośrodku, i oczekuj, że facet najlepiej kontrolujący swoją agresję będzie się śmiał ostatni w piątek.

Statystyki ataku

Broncos nr 7 Adam Reynolds (2688) jest drugi za Daleyem Sherry Evans (2823) z Manly pod względem większości wykopów, mimo że rozegrał jeden mecz mniej niż kapitan Sea Eagles i co drugi zawodnik z pierwszej dziesiątki w tej kategorii. Bujne kopnięcia Matta Burtona przyniosły 2396 m dla Bulldogs, czwartego najwyższego wyniku NRL w 2022 roku.

READ  Honorowy film przeciwko Realowi Madryt: drużyna Mołdawii wygrywa w historycznej niespodziance