Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022, Cronulla Sharks, zapowiedź Manly Sea Eagles Round 7, składy drużyn, kontuzje, aktualizacje, statystyki

Bitwa o plaże, między południem a północą, szaleje od 1967 roku i rzadko kiedy nie udaje się zapewnić wysokiej jakości konkursu z tak wielkim dramatem.

Sharks i Sea Eagles spotkali się dwa razy w Wielkich Finałach w latach 70., a Manley za każdym razem zabrał pieniądze, pozostawiając Cronullę czekanie do swojego 50 sezonu w 2016 roku, aby zdobyć swój pierwszy tytuł w historii.

Niedawno to Manley zwyciężył dzięki magii Toma Trbojevicia w 2021 roku i kilku brutalnym występom Adina Fonoa Blake’a w 2019 roku, mimo że Sharks wygrali swoje jedyne spotkanie w 2020 roku.

Obie drużyny grają 4-2 po sześciu rundach i chcą dobrze przygotować się do sezonu.


Podgląd zakładów sportowych: Sharks v Sea Eagles

zniszczony

Wiadomości zespołu

Rekiny: Dale Finucane opuści mecz po tym, jak doznał ciosu w głowę i porażki Międzynarodowego Portu Lotniczego Hamad w meczu z Melbourne, nie będzie też Braden Hamlin Oley (Al-Sadr). Cameron McCains zacznie biec, Eden Tolman będzie startował, a Royce Hunt dołączy do ławki. Sione Katoa (kolano) wraca na skrzydło i popycha Mawene Hiroti do rezerwy, podczas gdy Brytyjczyk Nikora (COVID Protocols) również ma powrócić. Dowodzi Nicho Hynes.

W środę nie ma zmian w 24-godzinnej aktualizacji.

orły morskie: Morgan Harper wraca do ośrodków po zwolnieniu narzuconym przez COVID, więc Tolutau Koula trafił na listę rezerw. Josh Aloiai (bark) zostaje zdjęty i zastąpiony przez Tanilę Pasecę, która z ławki przeskakuje na stronę startową. Główka przewróciła Seana Keebe i posłała na ławkę Ethana Polimore’a, podobnie jak Kurt Day-Lewis. Prop Martin Taupau (COVID) pozostaje na marginesie.

Nie ma żadnych zmian dla Manleya w środowej, 24-godzinnej aktualizacji zespołu.

mecz główny

Nico Heinz kontra Daley Sherry Evans: Gra w kopnięcia dla obu posiadaczy koszulki z numerem 7 trwała w pierwszych sześciu rundach i każdy, kto miał przewagę w walce na buty, przeszedł długą drogę, aby wyłonić zwycięzcę w czwartek. Hynes pięknie zadomowił się w swojej nowej roli pomocnika po tym, jak większość ostatnich dwóch lat spędził na pełnym obronie lub poza ławką podczas burzy. Doświadczony w walce i nodze, Cherry-Evans spokojnie oprowadzał Manly’ego po ringu i kierował standardami wyznaczonymi przez utalentowanego mentora Des Haslera.

Statystyki ataku

Ronaldo Mulitalo był maszyną, która przełamała passę w 2022 roku, prowadząc w NFL z dziesięcioma meczami na pięć, podczas gdy inny skrzydłowy Sharks, Sion Katwa, zdobył siedem serii.

READ  Indie są niebezpieczne dla Black Caps w finale World Trial Championship