NRL 2022: South Sydney Rabbitohs, St George Illawarra Dragons, runda 5, Accor Stadium, raport z meczu, Latrell Mitchell, kontuzja ścięgna podkolanowego, Ben Hunt

South Sydney pokonało gwiazdę Latrella Mitchella, pokonując St. George Illawarra 24-12 na Accor Stadium w sobotni wieczór.

Mitchell zszedł z boiska w 14. minucie i nie wrócił, ale już po strzeleniu bramki we wczesnej fazie gry miał już wpływ na grę.

Po zdyscyplinowanym występie w pierwszej połowie, Smoki rozpadły się w drugiej, kończąc tylko dziewięć z 17 setów posiadania piłki, ponosząc czwartą z rzędu stratę.

Początkujący skrzydłowy Matthew Vijay był pozytywny dla drużyny Dragons i przebiegł z piłką 198 metrów, ale błędy okazały się kosztowne dla Red V.

Linebacker Lachlan Ilias z Rabbitohs wciąż się poprawia i był jednym z najlepszych w swoim szóstym występie w Premier League.

strzał z meczu

• Latrell Mitchell uśmiechnął się, gdy dośrodkował w swojej szóstej próbie w tylu meczach przeciwko Smokowi po zaledwie sześciu minutach po przerwie z dystansu Damiena Cooka. Prostytutka z NSW Andrew McCullough i Aaron Woods mieli smugę po otrzymaniu przesyłki od Jaya Arrowa, a następnie pokonali Bena Hunta i Mosesa Mbaye, zanim połączyły się z Campbellem Grahamem, który znalazł wsparcie Mitchella.
  • Mitchell nie był zbyt szczęśliwy zaledwie osiem minut później po tym, jak został znokautowany przez ingerencję Woodsa i Tareka Simsa. Natychmiast wyszedł z pola i nie wrócił.

Latrell opuszcza pole ranne

• Gdy Blake Petty pełnił rolę rozgrywającego, tak jak podczas zeszłorocznej serii finałów, kiedy Mitchell został zawieszony, Rabbitwitz nie przegapił zwycięstwa i strzeliłby gola ponownie w 16. minucie, gdyby Graham zdołał utrzymać obrońcę Lachlana Eliasa w Smoczej Lidze. -Bramka.
  • The Dragons mieli swoje szanse, z podaniem no-look Zaca Lomaxa na parkiecie i ściętym podaniem Jaydena Su’A do Mikaele Ravalawy nad głową skrzydłowego Fidżi.
  • Drugi wioślarz South, Keon Kolamatangi, dał swojej drużynie prowadzenie 10-0 w pierwszej połowie po wypadku w 34. minucie.

Koloamatangi zajmuje drugie miejsce dla Rabbitohs

• Smoki odpowiedziały po pierwszej połowie, po tym, jak kapitan Ben Hunt sparował obok Rabbitwhipsa w trzecim wślizgu i gonił za jego kopnięciem, aby uniemożliwić Taffeyowi powrót na pole gry i zmusić Taffy’ego do wycofania się z linii bramkowej. Z serii wślizgów, które nastąpiły później, obrońca Moussa Mbaye przebił się do próby w 48. minucie.

Mbye odnajduje swoją drogę

• Nadzieje na powrót zmalały w drugiej połowie, kiedy Graham strzelił bramkę zaledwie cztery minuty później po tym, jak Kollamatanje wbił nos w linię defensywy i zbliżył się do Taffeha, który szeroko rozstawił pomocnika.

Graham reaguje na króliki

• Kapitan Rabbita, Cameron Murray, przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny, gdy rozbił się z ponad 16 minutami pełnego czasu gry, ale próba nie została zablokowana.
  • Frywolny rzut karny w 73. minucie dał Souths 12 punktów buforowych, a Taani Milne z Fidżi potwierdził te dwie bramki w Premier League po tym, jak obrońca Lachlan Elias strzelił na trzy minuty przed gwizdkiem.
  • Były drugi wioślarz Rabbitohs, Jayden Su’A, strzelił spóźnioną próbę pocieszenia dla Red V po tym, jak Murray przekroczył linię seta i wysłał Dragons na rozpoczęcie.
READ  Mistrzostwa Świata FIFA 2022: Magia Kyliana Mbappe prowadzi Francję do ćwierćfinału dzięki przekonującemu zwycięstwu nad Polską

zagrać w grę

Damien Cook potwierdził, że Rabbitohs rozpoczęli grę na przedniej nodze z dwiema przerwami w pierwszych sześciu minutach – druga z nich doprowadziła do próby 50-metrowej po tym, jak Andrew McCullough i Aaron Woods minęli Bena Hunta i zignorowali próbę interwencji Mosesa Mbaye przed połączeniem z Campbellem Grahamem, który umieścił Latrella Mitchella.

Mitchell kończy niesamowicie

Co powiedzieli

„Latrell rozpoczął mecz naprawdę dobrze, więc było to zmartwieniem, kiedy spadł, ale to kontuzja ścięgna podkolanowego, więc nie jest tak źle. Zrobił to dosłownie w biegu, posunął się zbyt daleko w lewo i wiedział, że prawo zranił się w szynkę. Dobrą rzeczą jest to, że go usunęliśmy. Bez dalszych szkód. Pomyślałem, że to wyjątkowy występ dla Blake’a. Dla dzieciaka, który wrócił w mniej niż 10 meczach NRL i nie grał ani nie trenował z drużyną na cztery tygodnie, aby grać 65 lub 70 minut. Myślałem, że nasza obrona była świetna. Jestem z tego bardzo dumny. I musieli, bo czasami byliśmy głupi w drugiej połowie. Byliśmy trochę zdenerwowani, ale ta dwójka punkty, po co tu przybyliśmy: Trener Rabbitohs Jason Demetriou.

South Sydney Rabbitos

„Jesteśmy dobrą drużyną, oczywiście jesteśmy bardzo pewni siebie, ale musimy po prostu iść dalej. Myślę, że każda z nich miała sześć linii przerwy. Historia meczu była próbą tuż przed przerwą, której nie wygrali. Wtedy w ostatnich 30 minutach nie daliśmy sobie szansy z piłką.W tej chwili bijemy się i uczymy się ciężkich lekcji, ale nie chodzi o przeciwnika, możemy pokonać każdego.Musimy się uczyć i kiedy zrób to, dostaniemy to, na co zasłużyliśmy, ale w tej chwili dostajemy to, na co zasłużyliśmy, z błędów, które popełniamy” : Trener smoków Anthony Griffin.

Smoki św. Jerzego Illuara

Co dalej

Rabbitohs spotykają się z Bulldogs w ich corocznym wielkanocnym meczu w piątek na Accor Stadium, podczas gdy Smoki organizują starcie Knights in the Cities of Steel na WIN Stadium w niedzielę.

Latrell Mitchell dozna kontuzji ścięgna podkolanowego, co zmusiło go do zniknięcia z boiska w pierwszych wymianach, ale oczekuje się, że gwiazdor będzie pauzował przez kilka tygodni.

Blake Taff, który był odpowiedzialny za Mitchella, kiedy został zawieszony pod koniec zeszłego sezonu, wrócił po kontuzji kostki przeciwko Dragons i jest oczywistym następcą. Jaxson Paulo (protokoły HIA) mogą być dostępne.

Trener Dragons, Anthony Griffin, będzie chciał odsunąć na bok Josha McGuire’a i Terrella Fuimaono po zakończeniu zawieszenia.

McGuire nie grał od zeszłego sezonu, podczas gdy Fuimaono otrzymał pięć meczów z powodu spadku bioder w jego przedsezonowym procesie przeciwko Parramatta.