Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022: Parramatta Eels i Isaiah Papali’i opuszczają Węgorze dla rywalizującego klubu w 2023 roku

Obrońca Barnstorming Isiah Papali potwierdził, że sezon 2022 będzie jego ostatnim w barwach węgorza, ponieważ mówi się, że Wests Tigers są u progu podpisania kontraktu z międzynarodowym napastnikiem.

Węgorze potwierdziły w czwartek, że Papali’i, prawdopodobnie jeden z zakupów w tym sezonie, poinformował klub, że odejdzie do rywalizującej drużyny w 2023 roku.

„Klub współpracował z Isaiahem i jego zespołem zarządzającym, aby pozostać w klubie poza jego obecny kontrakt, w tym dużą promocję w 2022 roku, jednak zdecydował się przyjąć ofertę z innym klubem”. Przeczytaj oświadczenie.

„Izajasz wniósł fantastyczny wkład i przyniósł klubowi wielką wartość w 2021 roku, a zarówno Isaiah, jak i klub są zaangażowani w kolejny mocny, niebiesko-złoty rok w 2022 roku.

„Życzymy Izajaszowi i jego rodzinie wszystkiego najlepszego na przyszłość”.

Papali’i dołączył do Eelsa w 2021 roku po czterech sezonach w Warriors, gdzie jako nastolatek zadebiutował w NRL.

23-latek ustanowił najlepsze wyniki w swojej karierze pod wodzą Brada Arthura na tegorocznych węgorzach, osiągając średnio ponad 150 metrów na wyjście z łącznie siedmioma próbami, 109 porażkami i 30 zrzutami w 25 meczach.

Odejście Papali’i z Eels nastąpi za kolejne 12 miesięcy, ponieważ klub potwierdza, że ​​kolega z drużyny, Marata Niukore, również odejdzie, aby dołączyć do Warriors w 2023 roku.

READ  Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszmar igrzysk trwa nadal dla żeglarzy z Kiwi, w tym zmagań Petera Berlinga i Blaira Talk