Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL: Były napastnik Warriors Isaiah Papali’i odrzuca Węgorze za wielką transakcję w Wests Tigers

Isaiah Papali'i dołączy do West Tigers pod koniec sezonu 2022 NRL.

Chris Hyde / Getty Images

Isaiah Papali’i dołączy do West Tigers pod koniec sezonu 2022 NRL.

Tim Sheens zrobił pierwszy duży krok w swoim drugim przyjściu At the Wests Tigers autorstwa Parramatta backrowers Isaiah Papali’i na trzyletniej umowie.

23-latek rozegrał 25 meczów dla Węgorzy w zeszłym roku po tym, jak miał okazję wznowić karierę w Sydney po przerwaniu go przez Warriors.

Nazwany backrowerem roku Dally MPowiedział jednak Parramatcie, że odejdzie do Tygrysów pod koniec sezonu 2022.

Isaiah Papali'i został wybrany Dally M Pro of the Year podczas NRL Awards.

Cameron Spencer / Getty Images

Isaiah Papali’i został wybrany Dally M Pro of the Year podczas NRL Awards.

„Isaiah jest wyjątkowo utalentowanym młodym napastnikiem, który pokazał się jako zawodnik o wyjątkowym zachowaniu, etyce pracy i przywództwie” – powiedział Shinz.

„Jesteśmy głęboko przekonani, że wszystko, co najlepsze, wciąż przed nim i jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jak robi postępy na kolejnych etapach kariery w lidze rugby z West Tigers”.

Podpisanie umowy jest zamachem stanu dla Shainsa – jedynego trenera Tygrysów, który zdobył tytuł premiera – gdy wrócił z Anglii, by pracować jako dyrektor klubu piłkarskiego.

Anglicy powiedzieli, że zaoferowali Papali’i „dużą promocję” w ostatnim roku jego obecnego kontraktu, ale bezskutecznie.

NRL . TV

Byłe gwiazdy NRL Brett Kimorley i Robbie Farah uważają, że zmiany w meczach Warriors zależały od ich zdolności do zdobywania meczów w Oakland.

Prawda pogarsza odejście Papali’iego Parramatta straciła towarzyszkę kibica, Maratę Newkor, na rzecz Warriors w zeszłym tygodniu.

Klub nie uzgodnił jeszcze warunków z kapitanem Clintem Guthersonem, gwiazdą Junior Paulo i prostytutką Red Mahoney, która niedawno poznała Bulldogs.

Przejęcie Papali’i oznacza również wotum zaufania dla Trener Tygrysów Michael Maguire, którego kadencja w Concorde była ugrzęzła w sytuacji, gdy na rynku przekazów pieniężnych NRL prawie nie doszło.

Podpisanie kontraktu z Papali’i stawia również Tygrysy w mocnej pozycji negocjacyjnej z Luciano Leilua, przy czym klub powstrzymuje się od żądań Samoan International dotyczących wyższych zarobków.

Tymczasem Manley potwierdził ponowne podpisanie umowy z dobroczyńcą Dylanem Walkerem w ramach rocznej umowy.

– Dylan jest bardzo doświadczonym zawodnikiem – powiedział trener Des Hassler – Ponowne pozyskanie go było dla nas najwyższym priorytetem.

– Możliwość gry na wielu pozycjach w dzisiejszym meczu jest niezbędna, a Dylan odgrywa bardzo ważną rolę w zespole.

READ  Rugby Australia obniża limity „Ghetto Law” po ostatnich pasach All Blacks